Medya

E-Oyun Dergisi Gameshot Olarak İsim Değiştirdi

Misafir Kullanıcı tarafından Per, 19/04/2007 - 4:03am tarihinde gönderildi.

İsim değişikliğine giden E-oyun dergisinin yeni ismi ve sitesi açıklandı. Derginin yeni adı Gameshot Electronic Magazine. Dergi, E-oyun forumlarını taşımak yerine yeni bir forum kurdu ve forum şuan hizmete açık. Dergi de 1 Mayıs 2007'de yayınlanacak.

http://www.gameshotmag.org

Professional Gaming Türkiye 3. Sayısı Yayında

Misafir Kullanıcı tarafından Paz, 08/04/2007 - 6:03pm tarihinde gönderildi.

Arkadaşlar yazı işleri müdürlüğünü yaptığım Professional Gaming Türkiye dergisinin 3. sayısının çıktığını sizlere duyurmaktan gurur duyuyorum. Birkaç günlük gecikmeyle de olsa dergimizi yayına sokarak tekrar okuyucuların hizmetine girdik. Umarım emeklerimizin karşılığını alırız.

Dergi içeriğinde 9 inceleme, sayısız köşenin yanı sıra, son zamanların en iyi yazarları arasında gösterilen Göktuğ Yüksel röportajı da bu sayımızda sizleri bekliyor. Unutmadan söyleyelim, bunların hepsi ücretsiz. Sadece tek bir tıka bakıyor.

İşte Adres; www.pgturkiye.net
Forum; www.pgturkiye.net/forum

Mustafa Burak Yazar

E-Oyun Dergisi 4. sayısı Çıktı

Misafir Kullanıcı tarafından Pzt, 26/03/2007 - 5:01pm tarihinde gönderildi.

E-Oyun dergisi 4. sayısı ile yine karşımızda. Grafik arayüzü yönünden biraz daha derli toplu ve sade bir tasarım ile dergi yine piyasaya çıktı. Bu sayıda 12 inceleme, 10 yazı bulunuyor ve dergi içerik olarak yine kuvvetli.

Online okumak için: www.e-oyun.netoyuncu.org/sonsayi
Download etmek için: http://www.e-oyun.netoyuncu.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=2

Professional Gaming Türkiye Mart Sayısı Yayında

Misafir Kullanıcı tarafından Paz, 04/03/2007 - 7:49am tarihinde gönderildi.

İlk sayımızın ardından sıkı bir çalışmaya girdiğimiz dergimiz, 2. sayısı ile tekrar karşınızda. İlk sayıdan sonra bizlere gelen "okuma" problemini bu sayıda tamamen aştık. Bunun dışında tasarım konusunda daha fazla çalıştığımızı söyleyebilirim. Ayrıca gelişen Türk Oyun Sektörünün "şimdilik" amatör yapımlarından olan İstanbul Creative ile yapılan röportajımız bu ay dergide. Kadromuza kattığımız yeni 2 yazarımızla iyi bir dergi sizleri bekliyor. İlk sayıdan daha iyi bir sayı karşınızda olacak, sakın unutmayın... İşte dergi adresimiz:

Dergi; http://www.pgturkiye.net
Forum; http://www.pgturkiye.net/forum

E-Oyun Dergisi 3. sayısı yayında

Misafir Kullanıcı tarafından Per, 01/03/2007 - 5:48am tarihinde gönderildi.

Oyun konulu e-dergi E-Oyun'un 3. sayısı da yayına girdi. E-Oyun, bu sayısında dopdolu bir içerik ve sürpriz bir inceleme ile karşımıza çıkıyor. Hükümran Senfoni 'nin demosunun çıkmasına az bir zaman kalan yapılan röportajı bu sayıda okuyabilirsiniz. Ayrıca tam 8 sayfalık Resident Evil 4 incelemesi de yine bu sayıda.

Online okuma: http://www.e-oyun.netoyuncu.org/sonsayi/
İndirme: http://www.e-oyun.netoyuncu.org/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=5

Plazma DiskMag #3 Çıktı

deniz tarafından Çar, 07/02/2007 - 3:09pm tarihinde gönderildi.

Türkçe demo scene kültürü dergisi Plazma, 3. sayısı ile tekrar karşımızda. Dergi içerisinde türk demo scene 'i içinden haberler, makaleler, çeşitli eğitici belgeler, inceleme yazıları ve röportajlar bulunuyor.

Plazma DiskMag hakkında daha fazla bilgi edinmek, eski ve yeni sayıları bilgisayarınıza indirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://plazma.tr-demoscene.info/

Professional Gaming Türkiye Dergisi Yayında

Misafir Kullanıcı tarafından Per, 01/02/2007 - 6:32pm tarihinde gönderildi.

2 aydır yapımı süren dergimiz 1 Şubat tarihinde ilk sayısı ile yayına başladı. Bu yolda birçok dergi olmasından dolayı işini çok ciddiye alan dergimiz, künyesinde tecrübeli yazarlar ve kaliteli tasarımcılar bulunduruyor. Aşağıdaki adresten dergimize ve forumumuza ulaşabilirsiniz.

 

Dergimiz; http://www.pgturkiye.net
Forumumuz; http://www.pgturkiye.net/forum

Playstation E-dergisi

Misafir Kullanıcı tarafından Çar, 31/01/2007 - 9:20pm tarihinde gönderildi.

Son günlerde interneti saran e-dergi furyasına Playstation konulu yeni bir dergi daha eklendi. Acaba e-dergi furyası gerçektende beklenildiği kadar kaliteli mi? Buyurun kararı siz verin?

Özellikle Playstation 3 üzerine ağırlık veren e-derginin ilk sayısını buradan indirebilirsiniz

www.playstationturk.com


Türkiye 'nin Yeni E-Oyun Dergisi ' TheProGamer '

Misafir Kullanıcı tarafından Salı, 30/01/2007 - 7:58am tarihinde gönderildi.

Türkiye 'nin yeni E-Oyun dergisi ' TheProGamer ' 7 Şubatta ilk sayısını yayınlıyor.

Toplam 66 sayfadan oluşan e-derginin içeriği ise;
-İncelemeler
-İzlenimler
-Tam Çözüm
-Donanım
-Tanıtım
Olarak ayarlanmış durumda.

Profosyonel editör ve grafiker kadrosu ile e-dergi anlayışına yeni bir tutum getirecek olan TheProGamer sizleri oldukça memnun kılacak. Derginin en önemli özelliği ise tamamen ÜCRETSİZ OLMASI ! %100 Yasal kaynaklarla hazırlanan dergiyi en ince ayrıntılarıyla 7 Şubatta sitemizde bulabilirsiniz.

http://www.theprogamer.net

E-Oyun dergisi 2. sayısı yayında

Misafir Kullanıcı tarafından Pzt, 29/01/2007 - 5:20pm tarihinde gönderildi.

İlk sayısı ile büyük bir okuyucu kitleye hitab eden ve Türk oyun sektörüne verdiği olumlu destekler sayesinde beğeni kazanan E-Oyun dergisi, 1 aylık aranın ardından 2. sayısını da yayına soktu. Grafik ve flash yönünden daha güçlü bir dergi hazırlayan dergi ekibi, ilk sayıdaki sayfa sayısını da 2'ye katlayarak başarılarının devamlılığı için durmaksızın çalışıyor. E-Oyun ekibi, dergi indirme seçeneği ile de yüklenme sorunundan şikayetçi olan okuyucuların sorununu gidermişe benziyor.

Dergiye ulaşmak için www.e-oyun.netoyuncu.org adresine bağlanabilirsiniz.

Syndicate content
 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.