E-Oyun Dergisi 3. sayısı yayında

Misafir Kullanıcı tarafından Per, 01/03/2007 - 5:48am tarihinde gönderildi.

Oyun konulu e-dergi E-Oyun'un 3. sayısı da yayına girdi. E-Oyun, bu sayısında dopdolu bir içerik ve sürpriz bir inceleme ile karşımıza çıkıyor. Hükümran Senfoni 'nin demosunun çıkmasına az bir zaman kalan yapılan röportajı bu sayıda okuyabilirsiniz. Ayrıca tam 8 sayfalık Resident Evil 4 incelemesi de yine bu sayıda.

Online okuma: http://www.e-oyun.netoyuncu.org/sonsayi/
İndirme: http://www.e-oyun.netoyuncu.org/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=5

Burak Yazar (?) tarafından Paz, 04/03/2007 - 7:46am tarihinde gönderildi.

Sayınızın çıktığını haber alınca direk siteye girdim. Kapak tasarımını görünce gerçekten ümitlendim sanırım birşeyler olacak diye. Heryerde bahsettiğiniz o "muhteşem" içeriğe bakmaya sabırsızlanıyordum. Ama...

Kapağı çevirdikten sonra karşıma gelen o tasarımı gördüğümde, bu sayının diğerlerinden daha kötü olduğu düşüncesi sardı beni. Gamerbug.Net ile ortak gerçekleştirilen Hükümran Senfoni röportajına baktığımda biraz pozitif düşünsemde, Sid Meier's Railroads oyununun bu ayın o "muhteşem" içeriğine dahil olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım.

Saçmasapan basket hatıralarınızı bu sayıda vermemeniz sevindirdi beni. Demekki bazen eleştirileri kâle alıyorsunuz. Ne diyelim, daha fazla çalışmak gerekiyor. Teşekkürler..


Feyyaz Ustaer (?) tarafından Paz, 04/03/2007 - 8:44am tarihinde gönderildi.

Grafiken yetersiz olduğumuzu biliyoruz ama içerik olarak aynı şeyi söylemek mümkün değil..


Feyyaz Ustaer (?) tarafından Paz, 04/03/2007 - 2:26pm tarihinde gönderildi.

Birşey daha söylemek istiyorum. Rakip dergilere son 1,5 aydır tek laf etmedim ve onlar hakkında konuşmadım. Ancak o dergi editörleri sürekli bizi tahrik etmeye çalışıyor. Herkes kendi işine bakarsa çok sevineceğim.


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.