Aizanoi Oyunun Demosu Tamamlandı

Misafir Kullanıcı tarafından Salı, 01/08/2006 - 3:18pm tarihinde gönderildi.

Arkadaşlar uzun zamandır üzerinde çalıştığım Aizanoi oyununun demosunu nihayet bitirdim.Oyun antik çağlarda bu gün Kütahya ili Çavdarhisar ilçesinde bulunan ve dünyanın ilk borsasının olduğu yerde yani Aizanoi'de geçiyor.Oyunda emeği geçenlere; modellemede Utku hocama ve özgür çocuğa, müzik ve seslerde Öztürk kardeşime, ayrıca bu sitede duyurma imkanı sağlayan Deniz Aydınoğlu beye çok teşekkür ederim. Oyunu indirir ve deneyip yorumlarınızı iletirseniz çok memnun olurum.
Oyunu indirebileceğiniz adres (güncellendi):
http://www.hemenpaylas.com/download/1308569/aizanoi.zip.html
Şimdiden çok teşekkürler.

Ozan EKİNCİ
OzmoZ Software


ozanekinci (?) tarafından Per, 03/08/2006 - 9:23pm tarihinde gönderildi.

arkadaşlar oyunumu yeniden tasarladımve upload ettim.
Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/1308569/aizanoi.zip.html


Misafir Kullanıcı (?) tarafından Cum, 04/08/2006 - 10:31am tarihinde gönderildi.

Oyundaki modellelerin büyük bir kısmı highpoly onun için oyunun çok ağır çalışıyor. Modeller mümkün olduğunca tek parça olsun. ekran kartları veriyi tek seferde işlemeye optimizsyonlu. ayrı ayrı çizdirme işlemleri performans kaybına yol açar. Oyunda sanırım eleme sistemi kullanmamışın. hiç olmazsa modelleri karaktere olan uzaklığa göre çizdirsen. yani modele yakın olanları çizdirsen sadece iyi bir performans kazancın olabilirdi. akabinde buna ek olarak birde frustumu işin içine katarak epey bir performans kazanılabilirdi. kolay gelsin.


ozgurcocuk (?) tarafından Cum, 04/08/2006 - 3:29pm tarihinde gönderildi.

merhabalar ben özgürçocuk. model konusunda ki görüşlere saygı duyuyorum :)


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.