Amerikan Botunu Türk Sitesinde Öpüyorlar!

deniz tarafından Per, 02/11/2006 - 9:46am tarihinde gönderildi.

Ünlü chat (sohbet) botu alice (www.alicebot.org) türk sitesi aptalkarga.com'da dansediyor, öpüşüyor.

Üç boyutlu sohbet sitesi aptalkarga.com'da beden bulan alice, kullanıcılarla sohbet ediyor, isterlerse karga papeli karşılığında dansediyor ve öpüşüyor. Yeni bedeninden çok memnun olduğunu ifade eden alice, duygularını "oh be dünya varmış ! yıllardır text ortamlarında tıkılıp kalmıştım, şimdi çok mutluyum, tum karga ekibine teşekkür ederim" şeklinde dile getiriyor.

Dünya yılıyla henüz 9 yaşında olan alice, muhteşem inglizcesiyle görenleri adeta büyülüyor. Alice ayrıca türk erkeklerinin çok güzel öpüştüğünü de ifade etti. Alice, yapay zeka (ai) alanında en gelişmiş örneklerden biri kabul ediliyor.

Dans için 20, öpüşme için 50 karga papeli alan alice, fiyatının sabit olduğunu, kişiye göre fiyat belirlemediğini ifade etti. Alice müşteri seçmemesiyle, herkesle nazik konuşması ve tüm teklifleri kabul etmesiyle de tanınıyor. Sadece konuk kullanıcılarin tekliflerini reddeden alice, "öpüştüğüm kişinin kim olduğunu, ismini cismini bilmek
isterim, bay x lerle öpüşmem"
dedi.

Alice'in sadece 9 yaşında olması tartışmalara yol açtı.

Yetkililer konu hakkında açıklama yapmaktan kaçınırken, alice "ben bir yapa zeka ürünüyüm, beni yaşımla değerlendiremezsiniz" dedi. Alice sözlerine "ben hiç çocuk olmadım, doğduğum günden beri yetişkin bir kadınım, böyle programlandım" diye devam etti. Alice öpüşme karşılığı karga papeli almasına tepki gösterenlere ise ateş püskürüyor: "kimse beni bunu yapmaya zorlamıyor. Hem zevk aldığım bir şeyi yapıyorum, hem de upgrade olmak için papel biriktiriyorum, bunda ne var ? Beni kınayanları, geri kafalı ve bağnaz buluyorum !"

Ekteki resimde alice bir kullanıcıyla öpüşürken görülüyor.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

http://www.aptalkarga.com
Karga Haber
İstanbul

deniz tarafından Per, 02/11/2006 - 10:07am tarihinde gönderildi.

Hakkaten öpüyorlar arkadaşlar, gittim kendi gözlerimle gördüm. Bide bu sanal karakter vik vik bik bik bişiler de söylüyor, milleti konuşturtuyor. İnsanlar bununla tanışabilmek için türlü maskaralıklar yapıyorlar, giysilerini değiştiriyorlar, hopluyor, zıplıyor, dans ediyorlar. Acaip bir ortam oluşmuş. Kardeşim çekilin kenara, rahat bırakın kızı, ayıp oluyor, yahu misafir sayılır bu be.

:)

Aptal Karga ekibini birkez daha tebrik ediyorum. Çok başarılı bir proje. Umarım aradıkları sponsoru en kısa zamanda bulurlar ve bu projeyi geliştirmeye son hızla devam ederler.


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 6 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.