Kabus 22 'yi Yurtdışında Merscom Dağıtacak

Misafir Kullanıcı tarafından Salı, 24/04/2007 - 6:43pm tarihinde gönderildi.

Kabus 22'nin yurtdışı dağıtımı için Amerikalı yayıncı Merscom LLC ile anlaşmaya varıldı. İlk etapta 22 Avrupa ve Asya ülkesinde piyasaya sürülecek olan Kabus 22'nin diğer ülkelerde dağıtımı için de prensipte anlaşma sağlandı. Çok yakında Kabus 22'nin ülkeler bazında çıkış tarihlerini ve oyunun yayınlanacağı diğer ülkeler resmi site üzerinden açıklanacak.

Böylece Kabus 22, Dedektif Fırtına ve Dual Blades'in ardından, Türkiye dışında dağıtımı yapılan, Türk yapımı 3. oyun oldu.

Kabus 22'nin ilk etapta dağıtımının yapılacağı ülkeler ise şöyle: Almanya, Avusturya, İsviçre, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Rusya ve Eski Sovyet Birliği ülkeleri.

Kaynak: http://www.kabus22.com/forum/viewtopic.php?t=2306

 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.