Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

     Forumlar

 strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]


Günün Resmi


Tank Savaşları - 2

Bu ekran görüntüsü "Tank Savaşları" isimli kişisel projemin son durumunu gösteriyor. Tank Savaşları 3. kişi bakış açısı ile robotlarınızı yönetip birbirleri ve yapay zekaya sahip bilgisayar kontrollü düşmanlar ile çarpıştırdığınız bir aksiyon oyunu.

Bu yeni ekran görüntüsünde oyuna eklenen yapay zekalı düşman nesnelerin tümü, ve bazı bonus nesneler gözükmekte. Herbiri farklı davranış biçimlerine sahip olan bu düşmanlar oyuncuya zorlu anlar yaşatmak amacı ile programlanmaya devam ediliyor :).. Sol alt köşede ise henüz tasarımı devam eden silah konsolu için bir ön çalışma bulunmakta. (kabul ediyorum, şimdilik oldukça kötü gözüküyor..)

Görüntünün çekildiği konfigürasyon: Celeron466 + TNT2 (Fps biraz düşükçene, QuadTree tarzı bişi kullanmak lazım.. bunun üzerinde çalışacağım..)

Yakın zamanda SourceForge 'a (www.sf.net) proje için başvurdum. Yani Tank Savaşları açık kaynak kodlu bir yazılım halini alıyor :).. Bu da demektir ki.. oynanabilir demo.. çok yakında :))

Deniz Aydınoğlu


[ Resimler Indeksi ]


Sizde kendi projeleriniz ve calismalariniz ile ilgili ekran goruntulerini bize gonderin. Gondereceginiz ekran goruntusunun yayinlanmasi icin 512 pixel yatay genislige sahip olmasi ve dusey genisliginin de 1500 pixel den kucuk olmasi gerekmektedir. Birden fazla ekran goruntusunu birlestirerekte gonderebilirsiniz. Ayrica ana sayfada ve su anda bulundugunuz indeks sayfasinda kucuk sekilde yayinlanacak goruntuyu de gondermeniz gerekmekte. Bu goruntunun boyutu ise 128 pixel genisliginde olmali ve yuksekligi de 128 pixel i gecmemelidir. Ayrica ekran goruntuleri ile beraber projeniz ile ilgili aciklayici bilgileri, kimlerin projede gorev aldigini, varsa web sayfalarini ve ulasim adreslerini belirtmeyi unutmayin. Bu sartlara uymayan resimler degerlendirmeye alinmayacaktir. Ekran goruntulerinizi deniz _at_ oyunyapimi _nokta_ org adresinden bize ulastirabilirsiniz.
Web site powered by PHP-Nuke
Web site engine\'s code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.035 Saniye