Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

     Forumlar

 strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]


Günün Resmi


10 Küçük Oyun

10 Küçük Oyun, içerisinde Bombardıman, Culop, Meteor, Yılan, Humbala, Define, Ulaşılmaz 1000, Baloncu, Amiral Battı ve Batak adındaki basit, kısa sürede sona eren ama bir o kadar zevkli ve bitirilmesi zor oyunların bulunduğu bir projedir. Oyunlar tamamen Türkçe içeriklidir ve Delphi ve DelphiX paketi kullanılarak yapılmıştır. İki oyundaki resimlerin çoğu Ari Feldman'a aittir. Diğer oyunlardaki grafikleri Paint Shop Pro programını amatör olarak kullanarak kendim çizdim. Projenin tamamlanması iki yıla yakın vakit aldı ama bu süreç içerisinde başka projeler de tamamlandı. Oyunların bazıları daha önce hiç işlenmemiş tamamiyle yeni fikirlerden oluşmakta iken bazıları eski fikirlerin tekrardan yorumlanması sonucu üretilmiştir. Daha detaylı bilgi için www.ozangumus.com/genel.html adresini kullanabilirsiniz.

Bu proje hakkındaki görüşlerinizi belirtmek ve yorumları okumak için [tıklayınız]

Ozan GÜMÜŞ
www.ozangumus.com
Bilkent Üniversitesi / ANKARA


[ Resimler Indeksi ]


Sizde kendi projeleriniz ve calismalariniz ile ilgili ekran goruntulerini bize gonderin. Gondereceginiz ekran goruntusunun yayinlanmasi icin 512 pixel yatay genislige sahip olmasi ve dusey genisliginin de 1500 pixel den kucuk olmasi gerekmektedir. Birden fazla ekran goruntusunu birlestirerekte gonderebilirsiniz. Ayrica ana sayfada ve su anda bulundugunuz indeks sayfasinda kucuk sekilde yayinlanacak goruntuyu de gondermeniz gerekmekte. Bu goruntunun boyutu ise 128 pixel genisliginde olmali ve yuksekligi de 128 pixel i gecmemelidir. Ayrica ekran goruntuleri ile beraber projeniz ile ilgili aciklayici bilgileri, kimlerin projede gorev aldigini, varsa web sayfalarini ve ulasim adreslerini belirtmeyi unutmayin. Bu sartlara uymayan resimler degerlendirmeye alinmayacaktir. Ekran goruntulerinizi deniz _at_ oyunyapimi _nokta_ org adresinden bize ulastirabilirsiniz.
Web site powered by PHP-Nuke
Web site engine\'s code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.030 Saniye