Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - yardım
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

yardım
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Grafik, Modelleme ve Tasarım
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
linkin-park

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 12:39 am    Mesaj konusu: yardım Alıntıyla Cevap Ver

arkadaslar işinize yaran bir site buldum asp php nuke 3d max photoshop klip video müzik yabancı turkey hack programları vs gibi şeyler bulunuyor

URL kaldırıldı, müdüriyet
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
linkin-park

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 12:40 am    Mesaj konusu: site benım Alıntıyla Cevap Ver

site benımdir reklam amaçlı değildir bilgi vermek amaçlıdır
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
DarkScythe

Nereden: Vault 35

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 1:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yaw biri bi butona bassın da şu ateri salonundan çıkma KOFcular bi kaybolsun , 1 değil 2 değil bunlar doluştular buraya adam "yardım" die başlık açmış !bize yaran! site duyurmuş , forumun her yerinde saçma sapan muhabbetler oluştu bunlar yüzünden , güzelim site lamer mekanına dönüşmesin birileri bişeyler yapsın
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
linkin-park

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 1:54 am    Mesaj konusu: arkadasim Alıntıyla Cevap Ver

insanlarımıza yardım etmek zorundayız berki adamın bunlara ihtiyacı var sen çaktırmadan da bana lamber diyemezsin güzelim formda sana kalmması kusura bakma ben bu tarz konumaları sevmem ama sen benı mecbur bırakıyorsun sana ne diyim bir de benim oyunuma laf söyletmem kim the king of fightercise beni ilgilendirmez bana laf atamazsın o kadar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
DarkScythe

Nereden: Vault 35

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 2:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

stephen,lion,bilo,hulya,linkin-park muhtemelen hepsi aynı çocuk

*Hepsinin yazımında benzer bi aksan var (uzun kopuk cümleler,arada çocukca saçmalamalar,bolca imla hatası vb.)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
linkin-park

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 3:03 am    Mesaj konusu: ya yapma bea Alıntıyla Cevap Ver

ya bence senın sorunların var sana yardımcı olamam kusara bakma sen benı diğerleri ile bir tutamazsın kardeş
ben diğerleri gibi yalan söylemem yani ne biliyorsam paylarısım ordan alıp çalmam yani lion gibi Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 3:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim takıldığım nokta daha bu adamlar programlama dili bile öğrenmeden, hadi onu geçtim html bilmeden web sitesi açıp ben şunu yapıyorum diye bitiyor, hekmiş mekmiş. trojanle oynayan adamın ben bir ÜSTAD'ım(bkz. üstad felsefesi) diye gezinmesine takmış durumdayım. bu arada bu velet kimse, milletin mailinin şifresini kıran, icqsunu çalan, bilgisayarına izinsin erişim kuran bir üstad değil sadece ezik kendi egosunu tatmin etmeye çalışan kişilik sahibi olamamış bir bireydir. böyle günümüzde trend olmuş forumlardan açarak matah bir iş yaptığını sanıyorsan hiç aldanma, ve son olarak bırakın şu saçma işleride ne yapmak istediğinize karar verin, eğer oyun geliştirici olmak istiyosan bütün olay budur:
1. Oku
2. Okuduğunu anla
3. Anladığını uygula

eğer bunları yaptıktan sonra bir çözüme varamazsan ondan sonra gel ben şunu yaptım ama bu hatayı aldım de ondan sonra birilerinin sana yardım etmesini bekle, burası herhangi bir geyik forumu değil eğer öyle bir yer arıyorsan, günümüzün trend forumlarına takılabilir ve bizi rahat bırakabilirsin, olmadı ben hacker olucam diyosan(ki senin anladığın hackerla normal hacker arasında fark vardır, senin bildiğin hacker değil crackerdır. üstadlara hacker denir ve hackerlar zarar amaçlı çalışmazlar, beyaz şapkalı siyah şapkalı yalanına aldanma)undernette bir sürü cracker ve lamer kanalı var oraya defolabilirsin.
eğer bir üstad olacaksan çok çalışman lazım...
To follow the path:
Look to the master,
Follow the master,
Walk with the master,
See through the master,
Become the master.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
linkin-park

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 3:11 am    Mesaj konusu: ya sende kimsinm Alıntıyla Cevap Ver

ben sana dedimmi ben şöyle biriyim o kadar yazı neden yazdın ileride oyun yapma yerine roman yazmayı denersin bence sen ne tür bir vurgu yapmak istedin yada kendini bana şu şekilde mi tanıttın kısacası ne isem oyun kimseyi ilgilendirmez
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
SoulOfSilent

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 3:23 am    Mesaj konusu: Re: ya sende kimsinm Alıntıyla Cevap Ver

genel davranışlarını ölçüp tartarsan anlarsın
Başa dön
linkin-park

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 3:37 am    Mesaj konusu: iyi Alıntıyla Cevap Ver

bensce ben senle tartısmayayım senin problemlerin var kesin yazık bea
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
SoulOfSilent

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 3:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim tek problemim sitedeki sizin gibileri sevmeyen diğerleri gibi olmam. uzun uzun anlatmadım kısa ve öz bir cümle oldu umarım anlayabilecek kapasiten vardır.
Başa dön
linkin-park

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 4:06 am    Mesaj konusu: vay Alıntıyla Cevap Ver

sen başlaı başına bence bir problemsin sana yardımcı asla olmam yani o na göre heskez duysun millet ben herkeze çizim yaparım ama bu adama yapmam Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
3ddreams

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 4:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

linkin-park madem oyun yapımı ile ilgilenmeye zerre kadar niyetin yok niye buralarda takılıyorsun. Bu forumun amacının ne olduğunu bilmiyormusun. OYUNYAPIMI.ORG amatör türk oyun yapımı sitesi" yazıyor koca harflarle" okuman yazman yok mu? Linkini verdiğin konular ile bu sitede konuşulan konular ap ayrı. O türdeki bilgiye ihtiyacı olan ilgili yerleri bulacaktır zaten. Onun için sende oraya git. Burası sana göre değil.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
SoulOfSilent

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 4:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

3ddreams demiş ki:
linkin-park madem oyun yapımı ile ilgilenmeye zerre kadar niyetin yok niye buralarda takılıyorsun. Bu forumun amacının ne olduğunu bilmiyormusun. OYUNYAPIMI.ORG amatör türk oyun yapımı sitesi" yazıyor koca harflarle" okuman yazman yok mu? Linkini verdiğin konular ile bu sitede konuşulan konular ap ayrı. O türdeki bilgiye ihtiyacı olan ilgili yerleri bulacaktır zaten. Onun için sende oraya git. Burası sana göre değil.
oh be saol 3ddreams düşüncelerime tercüman oldun, fazla yüz-göz olmayayım diyorum bunlarla artık ellemem zaten yeterince açıklama yapmışsın, saol
Başa dön
linkin-park

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 5:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

3ddreams demiş ki:

bak güzel kardeşim ben bu siteye uye oldum isem ki oldum seni ilgilendirmez bir ikincisi ise ben uye olduguma göre bilgilerimi paylasmak ve bişiler kapmak istiyorum anlıyormusun ki anlamıyorsun sende de bi sakatlık var sana ne diyeyım sizin gibileri beni yıldıramaz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Grafik, Modelleme ve Tasarım Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız