Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - 2. İzmir Buluşması
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

2. İzmir Buluşması
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Tue May 31, 2005 10:19 pm    Mesaj konusu: 2. İzmir Buluşması Alıntıyla Cevap Ver

2. izmir buluşması 4 haziran 2005 saat 13:00 da bornova metronun önünde(otobüs duraklarının olduğu kısımda) olacak gelmek isteyenler cumartesi günü orda olsunlar
NOT:Bundan sonra buluşmalar devamlı olarak sürecektir, katılmak isteyenler bana pm yada mail atabilir
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
GameRealist

Nereden: Ankara

MesajTarih: Wed Jun 01, 2005 9:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

niye mail atsın ki. gelmek isteyen gelir Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadMaster

MesajTarih: Wed Jun 01, 2005 9:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sizde cok hızlısınız be kardesim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
SoulOfSilent

MesajTarih: Wed Jun 01, 2005 9:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GameRealist demiş ki:
niye mail atsın ki. gelmek isteyen gelir Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bundan sonrakiler için haber almak isteyenlere söyledim ben onu bu sefer yine gelmek isteyen gelicek ama her seferinde siteye yazıp boşuna kalabalık yapmak istemiyorum o yüzden öyle yazma gereği duydum. umarım açıklayıcı olmuştur
Başa dön
GARYOSAVAN

Nereden: İzmir

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 12:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Birde cep telefonlarını mail üzerinden gönderiyoruz... O açıdan yani... Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
asyncore

Nereden: Gevrek, darı ve çiğdem yenen yerden

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 10:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar cevap vermek zorunda değiliz, bu tür kendini bilmez mesajlara. Biz sadece amacımız olan "toplanmak" ile ilgili duyurumuzu yapalım ve bunun üzerine cevap vermeye değecek sorulara veya yorumlara cevap verelim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
GARYOSAVAN

Nereden: İzmir

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 11:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

asyncore demiş ki:
Arkadaşlar cevap vermek zorunda değiliz, bu tür kendini bilmez mesajlara. Biz sadece amacımız olan "toplanmak" ile ilgili duyurumuzu yapalım ve bunun üzerine cevap vermeye değecek sorulara veya yorumlara cevap verelim.

Mütabık...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
GameRealist

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 6:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

asyncore demiş ki:

Smile mesajı ilk okuduğumda bana öyle bir anlam ifade etti. açıklamasını yapsaydı böyle bişey söylemezdim. yani tamamen açıklama eksikliği var. hepsi bu. neden sert cevaplar yazıyorsunuz ki.

neyse. iyi buluşmalar millet...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
SoulOfSilent

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 7:16 pm    Mesaj konusu: Re: 2. İzmir Buluşması Alıntıyla Cevap Ver

SoulOfSilent demiş ki:
2. izmir buluşması 4 haziran 2005 saat 13:00 da bornova metronun önünde(otobüs duraklarının olduğu kısımda) olacak gelmek isteyenler cumartesi günü orda olsunlar
NOT:Bundan sonra buluşmalar devamlı olarak sürecektir, katılmak isteyenler bana pm yada mail atabilir

burda ala not olarak yazmışım bundan sornra buluşmalar devam edecek diye eğer buluşmay gelmek isterseniz yer ve zaman için pm atabilirsiniz yani burda irdelemek istediğim olay bundan sonraki buluşmalar için foruma mesaj atmıycam eğer gelmek isterseniz bana pm veya mail atın size yer ve zamanı belirteyim şeklinde bi mesaj anlamadıysan hala daha basit bi hale indirgeyemiycem kusura bakma
Başa dön
SoulOfSilent

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 7:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ha unutmadan illaki hep bi yerde buluşulacak diye bişey yok ne bi club(ki asla ve asla cluba girmem)ne bir bar(rock barlardan çıkmam)nede bir cafe belirlenmesi şart değil herhangi bi yerde buluşulup sonradan grubun genel psikolojisine ve kafa yapısına göre ortam seçmek daha mantıklıdır bence. gelenler alemcidir meyhaneye gidersin yani bu budur öyle şuraya gidelim yaşınız şu olsun boyunuz bu olsun kilonuz şukadar olsunla olcak iş değil bu ırkçılık gibi bişey oluyo öyle yaşın ufaksa adam değilsin demek resmen 18 altı adamlar neyapsın? parka gidip kumdan kalemi? ben herkesin gelmesi taraftarıyım
Başa dön
haydar

Nereden: Adana

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 8:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SoulOfSilent Kardeş,
İstanbullulara iki kere sordum beni takmadılar.
Bari sen cevap ver.
İzmirdeki zirve/toplantı/buluşma/vs.vs. neyse dışardan da gelinebilir mi?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
SoulOfSilent

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 8:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gel tabi neden gelmiceksin herkes davetli herkes gelsin her yaştakiler gelsin bizde mekan, yaş, ırk, cinsiyet ayrımı yok herkes davetli
Başa dön
mentat

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 8:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

soulofsilent, niye 18 yaşından küçükleri küçümsüyosun anlamadım, kumdan kale yapmak ne demek. eminim bu siteye üye pekçok onsekiz yaş altı arkadaş çok iyi işlere imza atacaklardır yakında. yaşın büyük olabilir, bu yaşa kadar ne yaptığını söyle. kumdan kale yapsınlar diyerek insanları küçümsemek bence kesinlikle yanlış..

bu arada, haydar tabi ki katılabilirsin dışarıdan gelip, kimsenin ikametgah ilmuhaberi soracağını sanmıyorum toplantılarda. ama istersen organizasyonla ilgilenen (istanbul) TheCotanak'a bir sor yine de. bence herkes katılabilmeli. nerde çokluk, o kadar bilginin paylaşımı..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
haydar

Nereden: Adana

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 8:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ohh sağol kardeş,
Sonunda beni kabul eden bir topluluk çıktı
Birinci mesajda not yazdığın üzere nasıl gelebileceğimi email yoluyla konuşalım da forumu kirletmeyelim olur mu?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
GameRealist

MesajTarih: Thu Jun 02, 2005 8:56 pm    Mesaj konusu: Re: 2. İzmir Buluşması Alıntıyla Cevap Ver

SoulOfSilent demiş ki:
SoulOfSilent demiş ki:

burda ala not olarak yazmışım bundan sornra buluşmalar devam edecek diye eğer buluşmay gelmek isterseniz yer ve zaman için pm atabilirsiniz yani burda irdelemek istediğim olay bundan sonraki buluşmalar için foruma mesaj atmıycam eğer gelmek isterseniz bana pm veya mail atın size yer ve zamanı belirteyim şeklinde bi mesaj anlamadıysan hala daha basit bi hale indirgeyemiycem kusura bakma

kardeş sen en başta ne demişsin? ne yazdığını biliyor musun?

"Bundan sonra buluşmalar devamlı olarak sürecektir, katılmak isteyenler bana pm yada mail atabilir" demişsin.

ben bir daha buraya mesaj atmayacağım dedin mi? demedin. benim o yazıdan öyle bir sonuca ulaşamamam normaldir. çünkü belirtmediğin bişeyi nasıl varsayabilirim? bak hala açıklama yapmışsın. en başta attığım ufacık bir mesajı bu kadar büyüttünya helal sana. hem sen ne demek istedin "daha basit bi hale indirgeyemiycem" diyerek. resmen bana hakaret ediyorsun. senin gibiler yüzünden de bu tartışmalar çıkıyor işte. artık ne yazarsan yaz. bu başlığı bir daha ziyaret etmiyorum. haline yazık.

byes
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız