Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Yeni Proje - Wanderer:Between Stars
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Yeni Proje - Wanderer:Between Stars
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Wed May 25, 2005 7:12 pm    Mesaj konusu: Yeni Proje - Wanderer:Between Stars Alıntıyla Cevap Ver

Selamlar! Soğuk Kabus projesini rafa kaldırdığımızdan beri boş durmadık ve şu anda yeni bir projenin sadece temellerini tamamlamış bulunmaktayız.Aslına bakarsanız büyük kardeşimle iddialaşmam sonucunda ortaya çıktı bu proje.Şimdilik sadece ekran görüntüsü verebiliyorum yani oynanabilir birşey yok.Umarım "Yine mi ekran görüntüsü !'^%+*?" demezsiniz.Sağlıcakla kalın...

Not:Oyun ile ilgili bilgileri bir süre sonra buradan vereceğim.Herşey kesin olmadan bahsetmek istemiyorum.

MortiisGames - Sarper Şoher
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Gord10

Nereden: Ankara

MesajTarih: Wed May 25, 2005 7:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Başarılar Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
GameRealist

MesajTarih: Wed May 25, 2005 8:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eline emeğine sağlık. bir sorum bir de eleştirim olacak. sorum programlama aşamasında ne ile çalışıyorsun? eleştirim keşke daha ayrıntılı grafikler yapsaydın. mesela ön kabin bu kadar sadece olmamalı değil mi?

iyi çalışmalar, başarılar...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Nomax

MesajTarih: Wed May 25, 2005 8:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GameRealist demiş ki:
programlama aşamasında ne ile çalışıyorsun?keşke daha ayrıntılı grafikler yapsaydın. mesela ön kabin bu kadar sadece olmamalı değil mi?

Programlama için Blitz3d kullanıyorum.Grafikler konusunda ise diyebileceğim birşey yok, grafiker değilim ama grafiker arkadaşım da yok.Modelleri ben yapıyorum onun için çok kötü oluyor...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
son1431

Nereden: Balıkesir

MesajTarih: Thu May 26, 2005 1:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Aynı dert bendede var. Güzel görünüyor. Eline sağlık. Smile
Başa dön
malihsen

Nereden: Balıkesir

MesajTarih: Thu May 26, 2005 11:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

blitz3d bence çok zor bir motor değil, fakat grafik yapmak daha zor. Bunları bende biliyorum bu projenin Soğuk Kabus gibi tutulması canı gönülden istiyorum . Başarılar sana Sarper Şoher
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
badman

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Thu May 26, 2005 12:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Oy.org hep rafa kaldırılmış projelerle doludur zaten.Pusu ve Koridor'a laf yok.İstanbul oyununuda merakla bekliyoruz.
------------------------------
Rafa kaldırılmayı bekleyen bir proje: Bkz. Morg (bizim proje oluyor)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
proximity

Nereden: istanbul

MesajTarih: Thu May 26, 2005 2:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Grafikler kötü değil bence.Grafiker olmayan birinden bundan daha iyi grafikler çıkamaz.Güzel olmuş.Tie Fighter geri mi dönüyor ne:)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

MesajTarih: Thu May 26, 2005 4:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

proximity demiş ki:
Grafikler kötü değil bence.Grafiker olmayan birinden bundan daha iyi grafikler çıkamaz.Güzel olmuş.

Daha iyi grafikler çıkar tabii fakat çok çalışmak lazım.Ben vakit ayırmıyorum çünkü hoşlanmıyorum.Beğendiğine sevindim.Umarım bir Tie Fighter kadar olur Smile

badman demiş ki:
Oy.org hep rafa kaldırılmış projelerle doludur zaten

Soğuk kabus rafa kaldırıldı çünkü daha ileri götüremiyorum tek başıma.Bana sürekli harita tasarımı ve 3B model yapacak 2 arkadaş lazım.Yani iptal olmadı, iki gönüllü dost bulursam oyunu baştan bile yazabilirim ve profosyonel bir oyun haline getirebilirim.

malihsen demiş ki:
blitz3d bence çok zor bir motor değil, fakat grafik yapmak daha zor. Bunları bende biliyorum bu projenin Soğuk Kabus gibi tutulması canı gönülden istiyorum . Başarılar sana Sarper Şoher

Haklısın, blitz3d 2-3 ay çalışmayla kullanılmaya başlanabilecek bir motor fakat ustalaşması 2-3 yıl alıyor.Grafik gerçekten de zor...İyi dileklerin için teşekkür ederim umarım dediğin gibi üstesinden gelebilirim.Korktuğum başka birşey de, uzay simulasyonu meraklısının az olması.Sana da başarılar dilerim 2d tasarımlarında ve projelerinde...
Başa dön
GameRealist

MesajTarih: Thu May 26, 2005 4:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Peki neden kendinize grafiker arkadaşlar edinip birlikte çalışmıyorsunuz? bu noktada bunu yapmak tam yerinde olacaktır. Her işi 1 kişi yaparsa sonuç çok iyi olmayacaktır. bu yüzden herzaman ekip kurmaktan yanayım. o zaman daha az proje askıya alınır.

ekiplerin kurulamamasındaki sorun olarak ta kendini lider gibi görenler diye düşünüyorum. neyse konunun dışına çıktım yavaş yavaşSmile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Nomax

MesajTarih: Thu May 26, 2005 4:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GameRealist demiş ki:
Peki neden kendinize grafiker arkadaşlar edinip birlikte çalışmıyorsunuz? bu noktada bunu yapmak tam yerinde olacaktır. Her işi 1 kişi yaparsa sonuç çok iyi olmayacaktır. bu yüzden herzaman ekip kurmaktan yanayım. o zaman daha az proje askıya alınır.

ekiplerin kurulamamasındaki sorun olarak ta kendini lider gibi görenler diye düşünüyorum. neyse konunun dışına çıktım yavaş yavaşSmile

Grup kurmak istemez miyim? Milyon tane foruma milyon tane mesaj yazdım fakat yanaşan olmadı bir yana cevap bile atılmadı.e-posta verdim msn verdim fakat yardım olan yok.Gruplaşmayı ve kalabalıklaşmayı çok isterim ama bu işi hakkıyla yapan ve bana yardım etmek isteyen birisi bu güne kadar çıkmadı.Patronluk taslayan birisi de değilim...
Başa dön
GameRealist

MesajTarih: Thu May 26, 2005 5:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nomax :

Evet doğru. O problem bir süre önce bende de vardı. Fakat şunun sayesinde birilerinin dikkatimi hep üzerime çekmeyi başardım. Güzel bir çalışma, iyi bir açıklama ve ekip kurmaya davet ile bunu sağladım. Şu anki ekip bu sayede kuruldu.

Yani şunu yap. Bir çalışma hazırla, bunun yanında isteğini veya davetini neyse bildir. Ekipte bir liderin olmaması gerek. Bizden bir örnek vereyim...

Bizde bir lider veya yönetici yok. Eğer bir kişi bir konu hakkında bilgiye sahipse, o diğerlerini yönlendirir... Devam edebilmemizi buna borçluyuz. Ekiptekiler ile sıkı bir dostluk ve kankalık var. Hatta burdan yunus abiye sesleniyorum abi seni seviyorum Very Happy

Hocam demek istediğim ekip kenetlenmeli, lider olmamalı, samimi olunmalı. Konu dışı konuştuğumun yine farkındayım ama söylemem gerekiyordu bunları.

Sana kolay gelsin NOMAX. İnşallah bir ekibiniz olur...
Başa dön
directxgame

Nereden: Aydın

MesajTarih: Thu May 26, 2005 6:02 pm    Mesaj konusu: cevap Alıntıyla Cevap Ver

GameRealist sen kimsin ya ben sevmiyorum birdaha ben seviyorum filan konuşma Laughing mu hahahaha Razz şaka biryana GameRealist bende seni çok seviyorum canım kardeşim Embarassed nomax aynen GameRealist arkadaşıma katılıyorum dediği gibi Bir çalışma hazırla, bunun yanında isteğini veya davetini neyse bildir. Ekipte bir liderin olmaması gerek.herkeze allah kolaylıklar versin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
Nomax

MesajTarih: Thu May 26, 2005 6:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar lütfen forumu gereksiz ve konu dışı yorumlarla doldurmayın.Sonra malum 10 sayfanın üstüne çıkıyor sadece kısa ve öz bir şekilde tavsiyelere ve oyun olsun lütfen.Hatta yorumları özel mesaj olarak da gönderebilirsiniz.İlginiz için teşekkürler...
Başa dön
graphmaster

Nereden: Adana

MesajTarih: Sat May 28, 2005 8:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

heh heh şu kopkit bana x-wing serilerini hatırlattı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız