Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Dikkatimi Çekti!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Dikkatimi Çekti!

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Öneri, İstek, Eleştiri vb
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
directxgame

Nereden: Aydın

MesajTarih: Tue May 17, 2005 4:09 pm    Mesaj konusu: Dikkatimi Çekti! Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili arkadaşlar sizinde dikkatinizi çektiyse farkındaysanız Türkiye gittikçe vede herkezden daha çok gelişmeye başladı yani diyeceğim şu geçen gün Kıck Boks maçını izledim televizyonda vede hep Türkler kazanıyor herkez Türkleri övüyor burda başka ırktan olan arkadaşlarda kızabilir ama en iyi ülke bence Türkiye o Kıck Boks maçında bizi alkışlarken hele gürkanın Ne Mutlu Türküm Dediği zaman ben ozaman bittim vede tüylerim diken diken oldu.Futbol desen,Basketbol desen,elevizyon yarışması desen,hele hele bilgisayar oyunları desen iyice geliştik.Aslında Türkiyeye imkanlar verilse bir numara biz oluruz aslında hep öyleyiz ama kendini imkanlarımızı hep kendimiz yaratıyoruz o yüzden bazı şeyler ortaya çıkmıyor.
Hele pusu oyunumuz çıktıya artık kimse bize dil okuyamaz oyun konusunda da iyi yerlere gelecez inşallah.ben şahsen elin gavur sokaklarında savaşmaktan bıktım eminim sizde öğlesinizdir.yakında kabus22 de geliyor gerisede gelecek zaten.
Radikal gaztesine pusu ekibi çıkmış ve diyorlarki cemil heralde yabancı ülkeye e3 fuarına gitmiş ve burada onu almamışlar yanlış olmasın ve demişlerki siz gidin kendi oyununuzu yapın öyle gelin demişler inan deniz arkadaşım şu anda nasıl canım küfür etmek istiyor ama forum kurallarına uymam lazım neyse.Farkındaysanız şu anda kendi oyunumuzu yaptık bilsinlerki artık Türkiye her konuda yabancılara rakiptir.
Bir düşüncemi daha belirtmek istiyorum bence pusu bütün dünyada çok tutulacak bu kanıda nerden vardıysan diyosanız hatırlarsanız max payne ilk çıktığında nasıl tutulmuştu millet sıfırlayıp sıfırlayıp oynuyordu bende dahil.Biraz görüntü bakımından ama biraz bunu unutmayın max payneye benziyor bence pusu tutulacak.Yanlış bir lafım olduysa affola.

Kendinize İyi Davranın Arkadaşlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Tue May 17, 2005 4:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Başkta ırktan arkadaşlar kızacak mı? Türkiye yi övmekle başka ırkların ne alakası var? "Ne mutlu Türk'üm diyene" sözünün anlamını biliyor musun? Asya kökenli adam da gelse avrupa kökenli adam da gelse hangi ırktan gelirse gelsin "Türk'üm!" dediği an ne mutlu ona anlamına gelir bu söz.Onun için başka ırktan arkadaşlar kızmaz, kızamaz.

Cemil bey E3'e gitmiş ve yurt dışı dağıtım için çeşitli sponsorlarla görüşmüş fakat elinizde tamamlanmış iş olursa değerlendiririz demişler.Fuara almamak gibi birşey söz konusu değil.Canın küfür etmek istediyse başka bir sebep bul.

Ülkeleri fenerbahçe galatasaray maçına çevirmişsin tebrik ederim.Türkiye herkese rakiptir fln...

Yazını olgunluktan uzak ve çocukca buldum.Bunlar benim düşüncelerim.İyi günler...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
fikretduru

Nereden: konya

MesajTarih: Tue May 17, 2005 4:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende görüşüne aynen katılıyom ne yazikki bizler biraz geç kaldık daha dogrusu elektironik olsun programcılık olsun bir nesil kaçırdık ve bu yüzden zorlanıyozz ben şahsen bizim milletin daha kaliteli ürünler verecegine bende kesin gözüyle bakıyom yalnız milletimizin ekonomik düzeyi düzelmeli discovery knalına bakıyom adamlar b.. gibi paraları var herşeyi alıyor yapıyor... neyse lafı fazla uzatmayımmm.. Idea Idea
Başa dön
GameRealist

Nereden: Ankara

MesajTarih: Tue May 17, 2005 4:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar. sanki yeni bir yapılanma süreci seziyorum ben.

ayrıca yunus emre üstadım. dediklerine katılıyorum.

yeni gelişmelerin daha yenilerini görmek dileği ile...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Tue May 17, 2005 4:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

fikretduru demiş ki:
bende görüşüne aynen katılıyom ne yazikki bizler biraz geç kaldık daha dogrusu elektironik olsun programcılık olsun bir nesil kaçırdık ve bu yüzden zorlanıyozz ben şahsen bizim milletin daha kaliteli ürünler verecegine bende kesin gözüyle bakıyom yalnız milletimizin ekonomik düzeyi düzelmeli discovery knalına bakıyom adamlar b.. gibi paraları var herşeyi alıyor yapıyor... neyse lafı fazla uzatmayımmm.. Idea Idea

Bizim herşeyden önce dilimizi düzeltmemiz gerekir bence, ne dersin?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
directxgame

Nereden: Aydın

MesajTarih: Tue May 17, 2005 4:58 pm    Mesaj konusu: cevap Alıntıyla Cevap Ver

nomax yazıyı baştan oku vede tekrar yaz ikincisi ben 26 yaşındayım hayatta çocuksu laf etmem
nomax arkadaşım bak şimdi yorumlarına katılıyorum haklısında diyorum ama ben şunu demek istiyorum resmen beni azarlıyosun ben ama büyüklük yapacam vede gine sana haklısın diyorum
bütün arkadaşlar http://www.radikal.com.tr/ek_haber.php?ek=cts&haberno=4593&tarih=16/05/2005&ek_tarihi=14/05/2005 bu siteye girin bu pusu ile yapılan bir röportaj ı okuyun orda böyle bir söz var bunu cemil diyor .isterseniz '100 bin satarsa ekibi tatile götüreceğim'
kısmına bakın gazetenin

Cemil: Gelecek hafta koltuğumun altına alıp yurtdışında bir fuara gideceğim. Daha önce yurtdışı fuarlara gittiğimde bana, "Siz yerli oyun yapın hele, onu satın öyle gelin," dediler. Bir de, "Eğer bir oyun geliştirme takımıysanız yapın ve yayıncı bulun gelin," dediler. Yani, "Siz 100 bin dolar yatıracak birini bulun biz 500 bin dolar yatırırız," demek istiyorlar. Şimdi ikisini de aşmış durumdayız. Bakalım ne diyecekler.

nomax kardeşim bu yazıyı birdaha oku vede insanları gereksiz yere suçlamaktan vazgeç bu kötü bir huy Wink
Başa dön
deniz
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Nereden: Ankara

MesajTarih: Tue May 17, 2005 5:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tartışma "Öneri, İstek ve Eleştiri" forumu içeriğine uymadığı için kilitlenmiştir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Öneri, İstek, Eleştiri vb Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız