Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - beni dinleyin
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

beni dinleyin

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Ses ve Müzik
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
directxgame

Nereden: Aydın

MesajTarih: Thu May 12, 2005 10:20 am    Mesaj konusu: beni dinleyin Alıntıyla Cevap Ver

Herkeze ilk öncelikle slm.deniz kardeşim sanada slm.şimdi ben daha yeni üye oldum vede ilk cevabım şimdi diyeceğim ben müzikle uğraşıyorum beste filan 7 yaşımda başladım KONSERVATUAR MEZUNUYUM ist.unkapanında bir çok sanatçıya alt yapı hazırladım vede bilgisayar oyunlarını çok seviyorum tabikide oyunun içindeki müzikler beni çok etkiliyor vede bestelerini yapıyorum benim burada forum da birşeyler dikkatimi çekti yani herkez pat diye müziğin içine dalmaya başlıyor bir eğitim almadan size önerim bol bol müzik dinleyim vede ritim usüllerini öğrenin sonra notalara başlayın hele bir arkadaş var eleştirmek istemiyorum adam diyez bemolleri açıklıyor nota dersi veriyor sanki yanlış bilgilendirmiyelim insanları lütfen eğer bir sorunuz olursa müzikle ilgili bana e-mail atın yada msn nemi alın her türlü programıda kullanmayı bilirim fl3 aceed gibi herkeze allah kolaylıklar versin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
cuneytbnd

Nereden: CMOS SENSOR

MesajTarih: Thu May 12, 2005 5:55 pm    Mesaj konusu: senfonik muzik Alıntıyla Cevap Ver

hem hollywood filmlerinde olsun
hemde bilgisayar oyunlari nda olsun

hep senfonik muzik kullanilir.

senfonik muzik yapmak için program onerebilirmisin.

daha dogrusu oyunda kullanabilecegimiz tarzda muzik yapmak için program onerebilirmisin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Thu May 12, 2005 6:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iyi aferinde niye kendini kasıyonki BENİ DİNLEYİN diye konu açıp KONSERVATUAR MEZUNUYUM diye? biz anlama özürlüyemi benziyoruz?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
fikretduru

Nereden: konya

MesajTarih: Thu May 12, 2005 6:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

oofff hep boyle oluyor birisi yardımcı olmaya çalışmaya çalışınca birisi çıkıyor eleştiriyor kardeşim sananeee kendi işine bak BU YÜZDEN BU FORMU HİÇ SEVMİYORUMM....... Evil or Very Mad
Başa dön
SoulOfSilent

MesajTarih: Thu May 12, 2005 7:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ya bu yardımmı allah aşkına adam bizi aşağılıyo resmen böyle yardım etcekse hiç etmesin istemez
Başa dön
GameRealist

Nereden: Ankara

MesajTarih: Thu May 12, 2005 7:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bence tartışma daha doğrusu atışma başlayacak arkadaşlar. bunu daha fazla ilerletmemenizi tavsiye ediyorum...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
SoulOfSilent

MesajTarih: Thu May 12, 2005 8:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GameRealist demiş ki:
bence tartışma daha doğrusu atışma başlayacak arkadaşlar. bunu daha fazla ilerletmemenizi tavsiye ediyorum...

tartışılcak bişey yok burda kimseyle tartışmak gibi bi niyetimde yok fakat directxgame nickli arkadaş 7 yaşımda başladım şöyledir böyledir diye kendini övüyo tamam okumuş konservatuarını onada bi lafım yok ama niye üstüne basa basa? ben açıkçası siz embesilsiniz ben okurum siz okuyamazsınız olarak algıladım bu mesajı beni dinleyin diye başlıyo bilmemne açıkçası rahatsızlık verici bi durum
Başa dön
billoscar

MesajTarih: Thu May 12, 2005 11:44 pm    Mesaj konusu: Re: BENİ DİNLEYİN Alıntıyla Cevap Ver

directxgame demiş ki:
hele bir arkadaş var eleştirmek istemiyorum adam diyez bemolleri açıklıyor nota dersi veriyor sanki yanlış bilgilendirmiyelim insanları
Eleştir canım, niye çekiniyorsun? Eleştir de hepimiz bilelim
yanlış olan neymiş?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
directxgame

Nereden: Aydın

MesajTarih: Fri May 13, 2005 2:21 pm    Mesaj konusu: açıklama Alıntıyla Cevap Ver

herkezden özür dilerim ben aslın da salak aptalın tekiyim ben bir şeyden çakmamki müziktende anlamam kafamıza bir aptallık düştü geldik buraya birşeyler yazdık Twisted Evil

BENİ DİNLEYİN Gıcıklık olsun diye söylüyorum.

cuneytbnd:canım kardeşim sen bu işe meraklısın ama sana bir tavsiyem var bu söz konservatuarda hocamın bana söylediği bir laf BOL BOL ŞARKI DİNLE Şarkı dinlerken ritimleri elinle yap ve ritim usüllerini öğren sonra ise fl3 programı var bu programla müzik hakkında ne istiyorsan yaparsın bunu bul yada benle irtibata geç ben sana vereyim eğer bulursan bu programı aç ve nota bölümüne gir dinlediğin oyun içi müziklerinin notalarını bulmaya çalış sonra ritim at arkasında inşallah dediğimi anlamışındır sonra gerisi gelir zaten.

SoulOfSilent : Knight OnLine mı oynuyoz burda da kendimi kasim bu lafına gülüyorum.senin anlama özürlü olup olmadığını ben burdan beri anlayamam ama öyleysen allah bol şifalar versin.beni dinleyin lafını açmamım sebebi de herkezin müzik işini çok basit göstermesi yanlış bilgilendirme vede o hazır programları önerilmesi o programları çocuklarda kullanıyor.Hem ben konservatuar mezunuyum dedim bu lafta kendini övme gibi bir anlam varsa seni allah emanet ediyorum.

fikretduru: kardeşim sananeee bu lafı dediğin zaman ben senin kişiliğinin nasıl olduğunu anladım.kendi işine bak zaten ben kendi işime bakıyorum hem seni ilgilendirmez ister bakarım ister bakmam.BU YÜZDEN BU FORMU HİÇ SEVMİYORUMM....... bu beni ilgilendirmez kardeşim allaha emanet ol kendine iyi bak daha senle çok şey konuşacaz gibi geliyor bana Surprised

SoulOfSilent: ginemi sen neyse kardeşim ben hayatım boyunca hiç kimseyi azarlamadım bu bir ikincisi ben her allahın kuluna yardım ederim ama istemiyorsan sen bilirsin

GameRealist: kardeşim sağol benim kimseyle alıp veremediğim yok burda bir insan kavga ediyorsa ben o insanın kişiliğinden şüphe ederim müslüman müslümanın kardeşidir bence.

SoulOfSilent: ginemi sen yaw ben açıkçası (siz embesilsiniz ben okurum siz okuyamazsınız olarak algıladım) bu lafını tekrar kınıyorum.ben öyle embel membel laflarını etmeyi sevmem ama öyle isen orası beni ilgilendirmez ikincisi senin beynin yokmu da sen niye okuyamıyosun konservatuar vede burda gine kendimi övmüş gibi oldum Smile

billoscar: kardeşim ben seni şimdi bir eleştirecem ama yapamamki gönlüm razı olmaz Cool

(Bu dökümanda,özellikle jazz müziğinde kullanılan, basit bir kaç akordan bahsetmek istiyorum. Oyunları için müzik yapan arkadaşlar; parçalarında üç sesli ('do..mi..sol', 'fa..la..do' gibi) akorların dışında daha farklı akorlar kullanmak istiyorlarsa ve henüz bahsedeceğim tipte akorlarla karşılaşmamışlarsa, bu döküman onlara bir nebze yardımcı olabilir. Buradan üç sesli akorları hafife almak gibi bir sonuç çıkarılmamalıdır, çünkü majör ve minör sistemi dahilinde yapılan tüm müziklerin (Pop,rock,jazz,vs) temeli klasik müzikten gelmektedir. Klasik müzik teorisi de, ('Aralık' lardan sonra) üç sesli akorların öğrenimi ile başlar. )

eleştiriyorum: kardeşim böyle dersmi olur ilk önce baştan anlatacaksın mesela sana bir soru bunu bu formda cevapla şimdi sen bu akorlarla aslında bunun ismi akompanyadır ama sen malum neyse sen bu akorlarla insanlara sadece do üzeri çalmasını öğretiyosun ya re üzeri yada si üzeri onlar nerde yada akorların kısa yolları nerde diyeceğim daha millete temel vermeden birşeyler yapıyosun ama ben herkeze bunu burda anlatacam ders yani.

BÜTÜN MİLLET ALLAHA EMANET OLSUN BOL ÇALIŞMALAR BEKLEYİN BENİ!

(BENİ DİNLEYİN)BU LAFA BAYILIYORUM Very Happy

(ZOR DİYE BİRŞEY YOKTUR SADECE ZAMAN ALIR)

Başa dön
deniz
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Nereden: Ankara

MesajTarih: Fri May 13, 2005 2:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben bu lakırtılardan fena halde rahatsız olmaya başladım.. lütfen rahatsızlığımı arttıracak şekilde mesajlaşmaya devam etmeyin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Ses ve Müzik Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız