Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Mars'ın Kılıçları: 2114
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Mars'ın Kılıçları: 2114
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Günün Resmi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
deniz
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Nereden: Ankara

MesajTarih: Fri Apr 01, 2005 9:22 am    Mesaj konusu: Mars'ın Kılıçları: 2114 Alıntıyla Cevap Ver

Bu benim (bizim) oyun projemizin ana görüntüsü. Oyunumuzun adı "MARS'IN KILIÇLARI: 2114" olacak. Oyunun konusu ve sürükleyici senaryosundan ziyade çok iyi bir oyun olacak. Biliyorum resim biraz basit gözükse de yakında oyun harika olacak.

Orhan Güç
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Cofurt

MesajTarih: Fri Apr 01, 2005 10:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Oyun projenizde başarılar dilerim.Yalnız ufak bir eleştirim olacak, cümle düşük.Ne demek istendiği tam olarak anlaşılmıyor, anlam karmaşası var.
Mesela şöyle olabilir:

"Bulunduğun acayip yeri bir dünya sanma!
Çünkü burası bir dünya değil!"

Başarılar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Gord10

MesajTarih: Fri Apr 01, 2005 3:29 pm    Mesaj konusu: Re: Mars'ın Kılıçları: 2114 Alıntıyla Cevap Ver

Başarılar Smile
Alıntı:
Biliyorum resim biraz basit gözükse de....

Yo, bence gayet güzel.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
mentat

MesajTarih: Fri Apr 01, 2005 5:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gunun resmi kısmına dikkat etmeden foruma bakınca; "anaa deniz oyun procesine başlamış yeni!" hissi uyandı.. sonra da; "anaa deniz adını da değiştirmiş!" oldum.. benim gibi dalgınlar için imza Orhan Güç kısmına dikkat diyeyim.. Confused
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Fri Apr 01, 2005 5:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
Biliyorum resim biraz basit gözükse de yakında oyun harika olacak.

Keşke oyun harika olduğunda görüntüyü yollasaydın...Bu görüntüden oyunla ilgili pek birşey anlamadım da...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
XDman

Nereden: Konya

MesajTarih: Tue Apr 05, 2005 8:42 am    Mesaj konusu: oyun Alıntıyla Cevap Ver

oyun ne zaman bitecek..........................................
başarılar Laughing Laughing Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
GameRealist

MesajTarih: Wed Apr 06, 2005 11:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selamlar.
Orhan'ın projesi bence oldukça güzel. Kararlı biçimde işe başlamışlar. Ben de başarılar diliyorum. Ekibimiz ile de onlara tam destek vereceğimizi bilmenizi isterim. Herkse başarılar. Daha çok bitecek proje görmek dileği ile...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
malihsen

Nereden: Balıkesir

MesajTarih: Wed Apr 06, 2005 11:58 am    Mesaj konusu: Re: oyun Alıntıyla Cevap Ver

[quote="XDman"]oyun ne zaman bitecek..........................................
quote]
+3,14
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
GameRealist

MesajTarih: Sat Apr 09, 2005 5:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Neden ne zaman biteceği konusunda ısrarlı biçimde sorular sormaya devam ediyorsunuz. Maksadınızın başka şeyler olduğunu düşünmeye başlıyorum. Kaç tane Türk bilgisayar oyunu belirtildiği gün bitmişşşş? Şimdi bi kişi tarih verse ne malum o tarihte bu oyunun çıkacağı. Bu piyasanın böyle ölü olduğu bir memlekette şu gün oyun çıkacak diye bir garanti verilebilir mi? Bunları söylememe bile gerek yokken sizler daha yeni girişilmiş bir proje için ne zaman bitecek diye soru soruyorsunuz. Ayrıca sorularınızda alaycı bir tavır seziyorum. Bu doğru mu? Eğer bu doğruysa sizlerden bu projeden çok çok daha ciddi bir proje yapabiliyor olmanızı görmek isterim. Eğer bu tavrınız doğruysa ve ciddi bir projeniz yoksa tek bişey söyleyeceğim. Bu tarz yaklaşımlarla iş yapmayarak iş yapanları da rencide etmeyin. Umarım mesajım gitmesi gereken yerlere gitmiştir ve yine umarım bu tavrı ben yanlış anlamışımdır. Herkese işlerinde başarılar diliyorum. Kolay gelsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Sun Apr 10, 2005 11:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

@GameRealist: sadece 1-2 screenshot göstermekle oyun yapılmıyo Confused
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
GameRealist

MesajTarih: Mon Apr 11, 2005 6:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tekrar Selam;

Burda bir duyuru söz konusu. Ayrıca bir oyunun yapılması için neyin gerektiğini de gayet iyi biliyorum (1-2 ss demişsin). Tutup ta ben bu oyunu yaptım dememiş Orhan. Dikkatlice okursanız adının "MARS'IN KILIÇLARI: 2114" olduğunu değil olacağını söylemiş. Yani olmuş bitmiş bir iş gibi göstermemiş. Dediğim gibi bir duyurudur burda gördüğünüz. Duyuru olmasa da bu proje için çalışan birileri olacaktı.

Oyun yapmak oldukça kafa yorucu bir iş. Oyunu yapmak genel olarak programlama ve grafik tasarım ile biten bir iş de değil. Sanırım herkes bunun farkında. SoulOfSilent demek istediğim söylediğinin zaten farkındayım. Smile

Saygılar.

Melih ÜNVER
3D Game Designer
Başa dön
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Mon Apr 11, 2005 7:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

konu dışı;

GameRealist demiş ki:
Melih ÜNVER
3D Game Designer

nedir ya? Türksün, Türkiye'de yaşıyorsun.E neden "tridi geym dizaynır" yazıyosun ki?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
GameRealist

MesajTarih: Mon Apr 11, 2005 7:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Türk'üm ve bu sıfatıma bir laf edenin alnını karışlarım. Sen heralde yaptığın ya da yapacağın veya yapmayı planladığın oyunu (varsa) ingilizce ve diğer dillerin desteğinden mahrum bırakacaksın. Evet devam et. Biz burda oyun yapalım Dünya çapında olsun derken senin ettiğin lafa bak. Tabi yazarım. Bu iş evrensel ise yazarım. Foruma o zaman yabancıları da sokmayalım ha ne dersin? Geleni kovalım geleni kovalım. Ayrıca konu dışı diye belirtip konu dışı mesajlar yazman sana bunu yapma hakkını vermez. Söylemek isteyip söyleyemediğim çok şey var. Seni bu mesajdan dolayı şiddetle kınıyorum. Bu topiğin kilitlenmiş topicler arasında yerini almaması için daha fazla uzatmıyorum.
Başa dön
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Mon Apr 11, 2005 8:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ırkçılık yapalım Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
karloff

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 12:35 am    Mesaj konusu: Oyun Gerçekçisi... Alıntıyla Cevap Ver

Sayın Game Realist gayet konuiçi olduğunu düşündüğüm bir soru sorucam çünkü bu başlığı ve içerisindeki mevzuları ancak soracağım sorunun cevabını aldıktan sonra sağlıklı bir şekilde değerlendirebileceğim kanaatindeyim; Kaç yaşındasın abi?

Kesinlikle ciddiyim.

Not: İsterse Orhan Güç de bu soruya cevap verebilir... Hatta iyi olur.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Günün Resmi Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız