Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - İstanbul oyununun canlı görüntüleri
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

İstanbul oyununun canlı görüntüleri
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
3ddreams

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Mon Oct 18, 2004 11:01 pm    Mesaj konusu: İstanbul oyununun canlı görüntüleri Alıntıyla Cevap Ver

Mevlüt Dinç'in yapımcısı olduğu İstanbul oyununun görüntüleri bu dece yani 23:40 itibarı ile STAR televizyonu A'dan Z'ye programında izleyebilirsiniz. Program şu an başladı oyunu merak edenler hadi televizyon başına.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Mon Oct 18, 2004 11:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gözlerim yaşardı.İlk defa Türk basınının bir oyunu yere batırmadan haber yaptığına şahit oldum.Her ne kadar animasyonlar falan odun gözükse de seve seve oynayacağımdan hiç şüphem yok.İnşallah piyasaya çıkar da alırız...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
DoganBir

MesajTarih: Mon Oct 18, 2004 11:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

nomax bende aynı durumdayım. (göz yaşlarım selller gibi). GErçekten bu sektörün yavaş yaaş gelişmekte olduğunun bir göstergesi bence (Türkiye için). Bu yüzden buna öncülük eden mevlüt dinci tebrik ediyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nomax

MesajTarih: Mon Oct 18, 2004 11:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Haberde birde uçak similasyonu tarzı birşey vardı.Bu oyun sanırım sadece bir açılış olucak.İnşallah tahmin ettiğim gibi devamı gelir...
Başa dön
DoganBir

MesajTarih: Mon Oct 18, 2004 11:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bildiğim kadarıyla o gördüğün uçak simülasyonu askeri bir amaç ile hazırlanmıştı. Ordu için. Çünkü daha önce böyle bir açıklaması vardı.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
3ddreams

MesajTarih: Mon Oct 18, 2004 11:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nomax'a katılıyorum. İzleyemeyenler veya kaçıranlara izlenimlerimi aktarmak istiyorum. Oyun dünyaya bir meteorun çarpması ile gelişen olayları anlatıyor anladığım kadarı ile. Oyundaki mekanların hepsi gerçek yani arkaplar resim değil. Mekanların içine girip dolaşabiliyorsunuz. Camiler vs. çok güzel modellenmiş. Mekanlar şimdilik boş gözüküyor yani atmosferi pekiştirici öğeler şimdilik yeterince yok. Önce Eminönü semti modellenmiş ve piyasaya bu şekilde verilecekmiş. Ardından Üsküdar vs. modellenerek piyasaya verilecek. Yeni bölümlerin oyuna entegrasyon nasıl olacak bilgi verilmedi. İlk etapta türkçe versiyonu sonrada ingilize versiyonu piyasaya sürülecek. Oyun kültürümüze ait motifler içeriyor. Ancak karakterler diablodaki karakterler gibi modellenmiş. Yani fantastik karakterler mevcut. Fesli tipler gibi karakterlerin bulunacağını sanmıyorum veya o havayı hissettirmeyecek karakterlerin olacağını düşünüyorum. Anladığım kadarı ile oyuna başlamadan öne diablodaki gibi karakter seçimi konulmuş. İstediğimiz karakterle oyunu oynayabiliyoruz. Oyunun yapımı gördüğüm kadarı ile tüm hızı ile devam ediyor. Şu anki hali ile çok hoş olmuş. Yapım aşamasında olduğundan dolayı bir takım eksik yönleri var ama onları görmezden geliyorum. İnşallah en yakın zamanda oynama şansını da buluruz.
Başa dön
Nomax

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 6:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Benim gördüğüm kadarıyla 2 erkek 1 bayan karakter vardı.Konu:Türkiyeye meteor düşer ve yer altındaki yaratıklar yeryüzüne çıkarlar.Onları geri püskürtmek ve topraklarımızı geri almak ise kahramanlaramıza düşer.Oyun sadece Türkçe olacak ve ülkemizde piyasaya çıkacakmış...
Başa dön
gambler

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 9:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tüh be kaçırdık... Sad
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
Redeemer

Nereden: Vault 13

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 10:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben de öylesine bakınırken rasgeldim. Özellikle bayan karakter oldukça iyi olmuş gibi geldi bana Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
ferit

Nereden: Jandarma

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 12:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Redeemer demiş ki:
ben de öylesine bakınırken rasgeldim. Özellikle bayan karakter oldukça iyi olmuş gibi geldi bana Smile

+1 evet kırmızı elbiseli hatuna aşık oldum... lara croft halt etmiş.

mekan bana pek bi boş gibi geldi.. sanki gidip gordugum eminonu degil gibiydi.. belki hic okadar bos gormedigimden yabanci gelmistir ama orda palmiye agaci felan gordugumu hatirlamiyorum..bide oyunda yokus felan gormedim tabi ben sonuna yetisebildim.. ucak simulasyonunu felan gordum de ayrintisini yakalayamadim..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
spider_hip

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 1:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Valla sağolasın 3ddreams.. Sayende açtım tam zamanında.. Ya gerçekten büyük olay ya... Türkiyenin böyle başarılara imza atmasının zamanı gelmişti...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
TheCotanak

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 4:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende televizyonda görüp gözlerimin yaşardığını farkettim.

ANCAK;

Mevlut Dinç 'oyun bitti' dedi röportajda tv'de. Eğer bu oyunun bitmiş haliyse ben hayatımda ne bu kadar boş bir Eminönü, ne de bu kadar odun bir model gördüm.. (2004'teyiz yahu).

Mevlut Dinç bu kadar başarılı bir adam ise, bu oyunu da Avrupa standartlarında çıkarabilecek güçte olmalıydı.. Haksız mıyım?

Biz Kabus22, Pusu, Kriz vs.. 'yi bu kadar kötü gözle bekliyor muyuz?
Mevdinc oyunun 'adam gibi' olduğunu iddia etti Star televizyonunda.. Hadi bakalım.. O zaman ben bu oyunu Mevlut Dinç'in 'Avrupa standartlarında' cümlesiyle beraber prince of persia ile kıyaslayayım.. Bakalım ne olacak.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
TheCotanak

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 4:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

[quote="ferit+1 evet kırmızı elbiseli hatuna aşık oldum... lara croft halt etmiş.[/quote]

Bence hayır abi..
Lara Croft hala Türkiye standardı için fazla geldi bana.
Mevlüt Dinç'i sevemedim ben ya farkında mısınız?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mentat

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 4:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hazir misiniz.. alin size bir klasik!

hepiniz kiskaniyosunuz, cekemiyosunuz, super mevlut dinc bi kere, yok kendi yapmamis, dual blades'i iki delikanliya yaptirmis da benim diyip sid meier sanmis kendini, zate o da gba oyunuymus, gavuristan'da liseli gencler gba oyunlari yapip sektore girmeye calisiyormus, yok yillarca inkilterede oyun sektorunde calisip, amiga zamanindan kalma ninja oyununa imza atmis sadece, yok az para verip calisanlari somuruyomus, yok tv'de her tarafta gozukup kucuk daglari ben yarattim diyip, bizim nacizane sitemize ugramaya bile tenezzul etmiyormus..

cekemiyosunuz iste adami, yuru be mevlut abi, kim tutar seni, sen oyun sektorumuzun en bi lider sahsiyetisin, hepimiz liseli veletleriz burada, kendimizi bise sanip seni cekemiyoruz. yok ben anliyorum seni abi, bu zibidiler anlamiyor. bak tekrar ediyorum, yuru be abi sen.. bosver bu densizleri, hepsi ilerde, uc vakte kapinda surunecek bana is ver diye (is var mi bu arada? gerekirse caycilik bile yaparim sizin sobeee'de.. veresiye cay dagitir, cebimden oderim, ne de olsa sektorumuzun liderisiniz.) bak aha buraya yaziyorum..

bosver sen.. konsantre ol projene.. ne? zaten bu siteye bakmiyor mu mevlut abi? olsun, bakmasin abim, isi gucu olan adam zaten. sid meier de zate gamedev'e bakmiyodur di mi..

daalin dedim sizee!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
ferit

Nereden: Jandarma

MesajTarih: Tue Oct 19, 2004 4:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ehua mentat +1 Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız