Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Deliren moderatör ne yapar?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Deliren moderatör ne yapar?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

Deliren moderatör ne yapsa beğenirsiniz?
Ban yetkisi olmadığı için, gereksiz konu başlıklarını silsin...
20%
 20%  [ 9 ]
Bütün mesajları tarayıp 0-12 yaş zeka aralığında yazanların mesajlarını temizlesin...
6%
 6%  [ 3 ]
Moderatörlükten istifa edip "Path of Neo" oynasın rahatlasın...
4%
 4%  [ 2 ]
Şöyle bi gezinsin gelsin, Belki içi açılır, dimağı genişler...
2%
 2%  [ 1 ]
Bi daha tek kelime etmesin, otursun delirsin (banane? diyenler için özel şık)
6%
 6%  [ 3 ]
Biz onu seviyoruz, ne olursa olsun bizimle kalsın (canımız-kanımız o bizim)
11%
 11%  [ 5 ]
İçinden ne geliyorsa onu yapsın...Şahsen ben destekçisiyim...
18%
 18%  [ 8 ]
Bilemiyorum...Zaten benim de canım sıkılıyor...Yeni konu açıp tartışma çıkarayım bari...
2%
 2%  [ 1 ]
Cumhurbaşkanı ilan edilsin! Ban yetkisi verilsin, hatta istediği zaman siteyi kapatabilsin...Gestapo olsun!
27%
 27%  [ 12 ]
Toplam Oylar : 44

Yazar Mesaj
MeMoKaN

Nereden: istanbul

MesajTarih: Sun Nov 20, 2005 11:33 am    Mesaj konusu: Nereden Nereye ! Alıntıyla Cevap Ver

Nereden Nereye !

OY.org ne güzeldi bir zamanlar paylaşımı yüksek bir ortamdı. Herkes döküman yazmak için yarışırdı yada en azından denerdi. Forumda paylaşım çok yüksekti.

Forumun kötü gidişi hala devam ediyor hatta en iyimser moderatörler bile kendi deyimi ile delirmeye başlamış durumda.

Forumun gidişi yüzünden forumu askere gelmeden yaklaşık 2 ay önce bırakmıştım askere geldiğimden beri 270 gün oldu toplam 330 gün geçmiş demekki ne yazıkki hala bir gelişme yok.

Forumu bıraktım ama sadece bilgilerimi paylaşmadım yoksa Oy.ORG'u hergün düzenli olarak takip ediyorum ve gittikce kötüleşmesi gerçekten bir oy.org üyesi ve takipcisi olarak beni üzüyor.

Umarım Modlar delirmezde bu siteyi eski günlerine döndürebilir...

Mehmet Akdeniz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sinan

Nereden: GaziantepG-MAX

MesajTarih: Sun Nov 20, 2005 2:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yaw aga peki delirten moderatörü naapmalı.
Şaka şaka tek sorunum ne zaman kendi çapımda konu açsam birileri onu kitletmeye ya da sildirmeye zorluyo oooofffffffff
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Sun Nov 20, 2005 7:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Y4w 4g4 b4b th3 k3nk gibi konuşmalardan kurtulmalı en önce yoksa daha çok offfffffff larsın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
malihsen

Nereden: Balıkesir

MesajTarih: Mon Nov 21, 2005 2:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bakın prolar ile amatörleri ayırmak lazım yoksa bu sorum hiç bitmez
Başa dön
sinan

Nereden: GaziantepG-MAX

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 2:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nomax demiş ki:
Y4w 4g4 b4b th3 k3nk gibi konuşmalardan kurtulmalı en önce yoksa daha çok offfffffff larsın.

Hıı iyki söyledin hayat borçluyum artık galiba.
AGA bu arada tanıtıym bu arkadaş yılanın başı...Benim forum sorunumdur kendisi Confused
Başa dön
lucifer

Nereden: Istanbool

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 6:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence bu sitedeki seviyesizligin ve kokusmuslugun baslica sebebi Mentat, ve de Mentat benzeri moderatorlerdir. Halbuki bu site bir zamanlar ne kadar da guzel bir yerdi.. hepimizin yuvasi idi bu site. Geceleri bu siteye sarilarak uyurduk. O zamanlarda sensei "1 boyutlu uzayda matrikssel donusumler" gibi makaleler yazardi... Ah, ah!

Ama ne zaman ki mentat moderator oldu, mertlik bozuldu. Once sitenin tadi kacti, sonra internet yavasladi, sonra enflasyon cikti, sofrada tuz bitti, sonra ayakkabilarimiz sIkmaya basladi, sonra sirtimizin ulasamadigimiz yerleri kasinmaya basladi.

Bu sartlar dahilinde size onerim Mentat'in once siteden sonra vatandasliktan atilmasi, yerine de 9-6 calisacak maasli bir memur alinmasidir. Bu memura verilecek olan para, ayda 2 milyar 350 milyon + prim seklinde olmalidir. Bu meblagi karsilamak icin siteye parali uyelik sistemi getirilmelidir.

Sahsen bu maasli moderator-memurluk mevkiine talibim. Ozgecmisim ektedir.

Regards,
Louis Cypher.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
devreci

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 6:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

karşılıksız iş yapacak yokmu yaw ? Very Happy
ha bide şu 1D uzay ne oluyor uzayın big-bang olmadan önceki halimi ?
ki ki ki Laughing bak en az senin kadar espiritüelim sen beğenme bizi Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mugengame

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 6:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

lucifer dediklerine katılıyorum dediği gibi en güzel şey ücretli üyelik olacaktır. Neden sorarsanız kimse parasını yerde bulup gereksiz şeyleri yazmaz siteyi kışkırtmaz aksi durumda yol alır kısacası, üyelik sistemi böyle olabilir sms ile 1 köntüre olabilir, artı rütbe yani mesaj yazısı çok olanlara 4 tane arkadaşlık kodu verilmelidir. Bu üyeler bu kodları e-mail yoluyla arkadaşlarına yolayıp onların siteye bedava üye olmasını sağlabilirler. Ve arkadaşlık kodu ile siteye gelenin, arkadaşlık kodu olmayacak kısa bir süre sonra yazıdğı mesajlara göre değenlendirip arkadaşlık kodu hediye verilebilir. Böyle olursa hem forumda kimse boş boş ütmez hemde başınız ağırmaz ve kazançlıda çıkarsınız.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
DG

Nereden: Eskişehir

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 7:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Şu konu bir an önce proje aşamasına getirilse, iş bölümü yapılsa iyi olacak yoksa yakında üyeler 128 bit oyunlar yapmaya başlayacak Smile
Başa dön
vmeydaneri

Nereden: Ankara

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 7:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
Şu konu bir an önce proje aşamasına getirilse, iş bölümü yapılsa iyi olacak yoksa yakında üyeler 128 bit oyunlar yapmaya başlayacak Very Happy

evet haklisin..
Bir an önçe gecin arkadaslar bu sitenin elden geccmesi gerek ..
Tahamul sinirlarini zorluycak mesajlar geliyor ve insani bu siteden sogutuyor...
Düzen şart oldu...
Başa dön
ebleda

Nereden: usa

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 8:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Parali bir sistem bu sitenin amacinin disina cikmasi demektir. Eger parali uyelige gecilirse, insanlar verdigi paranin karsiligini almak isteyeceklerdir. Cogunlukla para verip bilgi alan bir kesim olusacagi gibi, hem para verip hemde bilgi veren bir kesimde olusacak, bu da pek adil olmayacaktir.

Bu site icin rutbe sistemi problemden baska birsey yaratmaz. Daha onceden de acilkadigim gibi rutbeyi kimler ve neye gore verecek!? Bunun standartini oturtmaniz cok zor. Cunku oyun yapimi bir cok konuyu kapsiyor ve birinde son derece ileri gitmis biri, diger alanlarda cok zayif kalabiliyor. Bunun degerlendirmesini yapmaniz mumkun degil. Onun icin bu da cozum degil.

Arkadaslik kodu, refernas sistemi falan bunlar ayni kapiya cikiyor. Onemli olan referans edeni edilenden sorumlu tutmak. Bu konuda ne kadar kati kurallar olursa, insanlar referans vermeden once bir kere daha dusunur. Referans alamayan adam basamaklari teker teker cikar.

Dediklerimi biraz daha derinlemesine dusunurseniz, bunun en iyi cozum oldugunu goreceksiniz.

Zira artik ipini koparan buraya gelir oldu.
Başa dön
mentat

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 8:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

küçük bir not; bu site asla ücretli olmayacak, ve asla reklam falan almayacak. lucy' bakmayın siz..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
deniz
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Nereden: Ankara

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 10:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba arkadaslar...

yazmayali -yazamayali- epey oldu, fakat korkmayin bu sefer uzun olamayacak.. sitemize sahip cikan siz uyelerimizin gayreti ve heyecani beni acayip motive ediyor, oncelikle bunu belirtmek istedim.

bildiginiz gibi bir suredir kontrolumde olmayan bi durumdan dolayi sitemiz -ve hayat- ile olan baglantimda bazi aksakliklar olustu.. su aralar yavas yavas isler normale donusmeye basladi, cok yakinda tam gaz eski calisma ortamima donmeyi umuyorum..

daha fazla uzatmadan soylicemi soyleyeyim: onerileriniz, elestirileriniz, desteginiz kesinlikle dikkate aliniyor.. umuyorum ki kisa bir sure icinde aktif olarak site ve ozellikle forumlar uzerinde radikal duzenlemeler yapilacak.. -bu arada bana ozel mesaj atip da cevap alamayanlar darilmasin lutfen, bu aralar biraz anlayis bekliyorum-

simdi php zamani diyorum ve logout oluyorum.. Wink gorusmek uzere.

.deniz.
Başa dön
ebleda

Nereden: usa

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 7:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir ek olarak acaba tool-isi projeler icin ayri bir bolum acilabilir mi?
Başa dön
mentat

MesajTarih: Sat Dec 03, 2005 5:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu arada aklıma gelmişken, rahatsız edici tavırları olan, daha önce ban'lenip yeni hesap açtığını düşündüğünüz kişiler hakkında lütfen cevaplar yazıp işi tartışmaya dökmeyelim. direk bana özel mesajla ilgili forum mesajının linkini gönderin, gereğini biz sessizce halledelim. bazen gözümden kaçabiliyor ve polis şeklinde her mesajı takip etmeye vaktim olmayabiliyor, yardımcı olursanız sevinirim.

teşekkürler.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız