Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Deliren moderatör ne yapar?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Deliren moderatör ne yapar?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

Deliren moderatör ne yapsa beğenirsiniz?
Ban yetkisi olmadığı için, gereksiz konu başlıklarını silsin...
20%
 20%  [ 9 ]
Bütün mesajları tarayıp 0-12 yaş zeka aralığında yazanların mesajlarını temizlesin...
6%
 6%  [ 3 ]
Moderatörlükten istifa edip "Path of Neo" oynasın rahatlasın...
4%
 4%  [ 2 ]
Şöyle bi gezinsin gelsin, Belki içi açılır, dimağı genişler...
2%
 2%  [ 1 ]
Bi daha tek kelime etmesin, otursun delirsin (banane? diyenler için özel şık)
6%
 6%  [ 3 ]
Biz onu seviyoruz, ne olursa olsun bizimle kalsın (canımız-kanımız o bizim)
11%
 11%  [ 5 ]
İçinden ne geliyorsa onu yapsın...Şahsen ben destekçisiyim...
18%
 18%  [ 8 ]
Bilemiyorum...Zaten benim de canım sıkılıyor...Yeni konu açıp tartışma çıkarayım bari...
2%
 2%  [ 1 ]
Cumhurbaşkanı ilan edilsin! Ban yetkisi verilsin, hatta istediği zaman siteyi kapatabilsin...Gestapo olsun!
27%
 27%  [ 12 ]
Toplam Oylar : 44

Yazar Mesaj
TheCotanak

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 4:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Onceden de konustugumuz gibi, teta bana bir konsept yollamistin hatirlarsan.. Ben o konsepti destekliyorum.

Referanslı yapalım yoksa agresif mod olmaya devam etmek zorunda kalıyoruz.

En azından ben kalıyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mentat

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 5:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

@devreci: derdin ne anlamadım, benim dağa küsen lamerlardan kastım, buradaki insanlara kızıp siteyi göçertecem şeklinde kendilerince hekırcılık oynayanlardı. bu siteyi kırmaya çalıştıysan evet lafım sana da. ama nerden neye alındığını hakkaten anlamadım. ilk mesajını da anlamamıştım zaten, iş yapanları gönderelimler falan. komik, ironik mi olmaya çalışıyorsun, sitedeki durum sence çok güzel de biz moderatörler mi asabiyiz sana göre?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
LorenSoth

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 7:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mentat demiş ki:

daha sıkı kontrol ve tedbirlerin alınması şart gibi gözüküyor. belki foruma yeni üye alımını durdurup, sadece referans ile üye alabiliriz. örneğin teta, ali diye bir adamın siteye üye yapılmasına referans verir, üye yaparız, ali terbiyesizin teki çıkar, biz de hem aliyi hem tetayı banleriz siteden.

forumların sitenin belkemiği olduğu malesef bir gerçek. bunun yerine daha fazla haber, belki daha fazla yazının olduğu, içerikle doldurduğumuz bir site olması daha iyi. aslen bu "problemli" diye rahatsız olduğumuz üyeler ve mesajları olmasa buradaki forum aktivitesi de yarı yarıya düşer bence. sonuçta yazı yazabilecekler yazılarıyla, yazamayan da haber önerileriyle siteye katkıda bulunsunlar lütfen.

ne diyorsunuz referanslı üye alımına?

kesinlikle katılıyorum, referanslı üye alımı olsa çok daha iyi olacaktır. artık sacmala yolunda ilerler oldu bu is bence, mesaj atmak, fikkrimi soylemek istiyorum, kişisel problemli ortam ,gereksiz anlamsız ve bos mesajlar görüyorum, hiç mesaj atmıyorum sadece okuyorum ve zamanımın kaybolduğunu hisseder oldum son zamanlarda en acı tarafıda bu zaten. Referansli üye alinimi sistemi tam oturtulursa eğer, site icin saglam bir reform olacagina inaniyorum. İyi günler dilerim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
Norman

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 7:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Deliren moderator su içer; su bulamazsa pasta yer böylece deliren üye ne yazar duygu ve düşüncelerinin ana teması nedir Alexandır bu konuda ne düşünür...

mesela mert; 80630.com sitesini yaparken baştan bunu düşündü; sağlam bir davetiye sistemi kurdu ya yaa

öyle değil mi alexandır

mütemadiyen öyle cevat abi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
MD-C

Nereden: Dünya.Türkiye(54)

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 8:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence dallarıyla ve ağacın gövdesiyle uğraşmak yerine köküne inilmeli: Üyelik kısmına bir kontol oluşturulmalı, bunda şöyle yapılabilir: Foruma üyelik "Davetiye Usulü" olabilir, böylece herkez etrafında olan ve tanıdığı yada güvendiği isimleri foruma katmış olur... Bunun sonucunda da ağacın sağlıklı dallarından devam eden daha sağlıklı dallar oluşur! Kolay gelsin...
Başa dön
MD-C

Nereden: Dünya.Türkiye(54)

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 8:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Norman demiş ki:
...mesela mert; 80630.com sitesini yaparken baştan bunu düşündü; sağlam bir davetiye sistemi kurdu ya yaa

...

Norman yazmış bile Smile (Bu durumda iki kere dikkate alınır Very Happy )
Başa dön
Gord10

Nereden: Ankara

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 9:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tetanoise'in fikri gayet güzel bence.

Benim forumun en iyi şekilde işlemesi için düşüncem şu: Bir tür rütbe sistemi kurulsun; yeni başlayanlar ve orta-üst kullanıcılar. Eğer yeni katılan birisi lamer çıkarsa onun orta-üst kullanıcı olma sanşı ortadan kalksın; oyunyapımı.org'a katılıp da gerçekten oyun yapabilecek seviyede ve olgun davranan kişiler de kendilerini kanıtladıktan sonra moderatörlerin onayıyla orta seviye kullanıcı olsun.

Referans/invitation sistemi bence güzel değil; mesela gerçekten oyun yapan, ve bilmediği konuları Google'dan aramayı akıl eden bir çocuğun oyunyapımı.org'a üye olması için mutlaka bizden birilerinin onu daha önceden tanıması gerekir ki, bu da gerçekten akıllı ama tanınmayan bir üyenin buraya hiç katılamaması gibi bir olaya neden olabilir.

Ve "Bu sitedeki bir kişinin referansıyla üye alınsın, eğer o yeni üye lamer çıkarsa hem o, hem de referansta bulunan kişi atılsın" önerisi vardı; bu da bence kötü sonuçlara sebep olabilir. Mesela biz az çok tanıdığımız bir arkadaşımız için referansta bulunduk ve o da foruma kabul edildi. Sonra birisi o arkadaşın yaptığı oyun için yıkıcı eleştiride bulundu ve arkadaşımız da -bir de o an zaten çok sinirliyse- sinirlenip ban'i hakedecek şekilde küfretti. Bu durumda biz de mi kovulacağız?

Daha önceden de dediğim gibi; en iyisi rütbe sistemi...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Ziyaretci

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 3:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bana kalırsa da rütbe sistemi mantıklı. Davetiye olayı zor. Mesela adam internetten buluyor burayı (mesela ben öyle bulmuştum) ve sitede tanıdığı kimse yok. (yine kendimi örnek verebilirim.) Bu adam nasıl girecek? belki gerçekten de düzgün bir adam ve GameDev net te takılmaktan burayı bulamamış. (tamam düşük ihtimal ama..)

Başlangıç rütbesi herkesin Hayrettin olur. sonra Bu JohnCarmack a (yada Deniz e Wink ) kadar gider. (bkz: sitenin oyunu) artık oylama falan filan derken eğer rütbe yükselirse, daha önemli forumlara girebilir. ve bu Mesaj sayısından ziyade, aldığı oylara bağlı olmalı. adam 5 mesaj yazmıştır, lightmapten HDR a herşeyi anlatmıştır, ellerinden öpmek de gerekiyordur üstüne.. belli olmaz. (tamam bu da çok büyük ihtimal değil ama...)

mesela adam sadece kötü oy alırsa, rütbesi Hayrettin den ne kokar ne bulaşıra oradan, parazite, oradan zararlı bünyeye oradan da düşerse, imha edilmeli diyerek doğru ban. rütbe indikçe msj. atabileceği alan sayısı da azalabilir bu arkadaşların. belki de 30 gün sonra iyi halleri göz önüne alınarak (iyileşirse yani) tekrar rütbeleri yükselebilir. vs.vs.vs.

oylama sisteminin de abuse edilmemesi için oyların ve login IPlerinin bir şekilde kaydı tutulmalı. DB de yer kaplamaması için 30 gün sonra eski IP ler ve oylar silinebilir mesela. (toplam oy sayısı vs. korunur sadece kim hangi IP den oy vermiş kısmı silinir vs. vs.) yapılabilecek şey çok.

öyle işte..

en son olarak da..

abuk mesajlara moderatörler dahil kimse cevap yazmasın direk kitlensin bence.

yoksa, moderatörler cvp yazıyor diyerek, herkes laf sokmaya heves ediyor. ondan sonra saçma bir mesajın altında 3 sayfa laf yarışı. en iyisi en güzeli böyle garabetliklere kimsenin yüz vermemesi. ama olmuyo galiba. hatta moderatörler bence, böyle garip bir mesaj olduğunda, mesajı ilk atan hariç herkesin mesajlarını silsin.. sonra da kitlesin. hem başlatanın ne olduğu görünür, hem de ortada polemik olmaz.. bilemiyorum bununda kesin bir sürü kötü yanı olabilir. neyse..

herkese iyi oyunlar falan filan..

inşallah siteyi kurtarırız Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
TheCotanak

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 4:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ne yapsak hata oluyor ne de olsa..
Ama nedense gercekten is yapanlar bizi desteklemeye devam ediyor.

Bazi mesajlari da ustune alip kufur eden kullanicilar var.. Onlari da kiniyorum yeri gelmisken.

Davetiye sistemi tarafındayım..
Başa dön
ebleda

Nereden: usa

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 5:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sahnsen ben rutbe sistemi taraftari degilim. Oyun yapimi cok genis alana sahip birsey. Yani tek bir standarti yok. Esas sorun rutbelerin ne oldugu degil, o rutbleri ifade etmek icin ortaya konulacak olan standartlarin temel alacagi refernaslarin cok yonlu olmasidir.

Daha once soylediginiz gibi forumlari yeniler ve orta-ileri seviye diye ikiye ayirmak iyi bir fikir. Ama onemli bir nokta ise yenilerin, orta-ileri seviye forumlarini okuyabilmesidir!!! cunku yenilerin bilgilerini arttirabilmesinin en iyi yolu, ileri seviyedeki tartismalari takip edebilmeleridir. Ama cevap verme yetkisi olmaz. En azindan bu ileri seviyedekilere biraz huzur verir.

Baslangic seviyesindeki biri ileri seviye forumlarindan hak isterse modlara bas vurur. Eger mod ileri seviyeye uygun gorurse, o kisi icin N(10) (2mod+8 random/gonullu ileri uye) uyenin onayi istenir. Onay verilirse kisi girer.

Ileri seviyede surekli yanlis tavirlar icersinde biri gorulurse, yazma yetkisi elinden alinir ve surec tekrar basa doner.

Buraya kadar referansa gerek yok.

Ha eger ileri seviyeden biri, bir baskasini referans ederse, o zaman bu sureci hic yasamadan direkt ileri seviyeden yazma yetkisi ile foruma girer. Onemli olan referans edeni, referans edilenden surekli sorumlu tutmakta!

Bu sistemi hayata gecirebilirseniz, oy.org'un cok iyi olacagina inaniyorum. Cunku dikkat ederseniz, tartismalar "ileri uye VS. ileri uye" sekilinde degil, "Yeni uye VS. ileri uye" veya "yeni uye VS. daha yeni uye" seklinde. Boyle bir sistemin bu sorunu buyuk bir olcude azaltacagi ihtimal.

Tabi yenilerin mesajlarininda sol tarafta gozukmemesi onemli bir sinir rahatligi yaratacaktir. Wink
Başa dön
tolga

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 10:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Rütbe sistemi benimde hosuma giden bir sistem degil. Özellikle tanımı geregi, bulundugumuz ortamda ast-üst ilişkisi var diye gösteriyor, ki böyle bir şey yok. Hani yöneticiler var ama aynı değil.

Zaten yeni bir üyenin yükselmesi diye bir kavram var. Orada da referans sistemi var aslında. Site içinde bulunduğu sürede iştirak ettiği konulara katkıları ve niyeti oldukça önemli olacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta ebleda'nın teklif ettiğine benzer bir yöntemle işleyecek. Orta seviyeye kabul işlemi nasıl işler bilemiyorum. Ancak benzer bir yöntem olacaktır. Bir oylama başlığı altında teklif edilenlere üyelerin oyları istenebilir mesela, farklı bir öneride değerlendirmek istersek diye.

Orta-üst seviyedeki her konu tüm üyelere açılmalı konusunda olgunlaşmış bir fikrim yok şuan; ancak eğer açılmasa bile, uygun görülen konular tüm üyelerin takibine açılmalı bence. Bu da , seçilen konunun takip adlı bir alt başlıkta da görüntülenecek şekilde ayarlanabilir.

Orta-üst kullanıcılar diye bir tabirden bahsediyoruz. Sizce sadece üst seviye üyelerimizin tartışabilmesi için onlara özel bir kesim olmalı mı. Yine orta seviyeden gizli olabilir yada sadece görüntülemeye açık olabilir. böyle bir uygulama olursa aynı şekilde yeni üyeler kesiminde de geçerli; değerli bir fikri olan bir üyemiz yetkisi sebebi ile tartışılan konuya ileti gönderemiycek. Bunun için seçilen bir moderatöre iletisini yollasa ve bu iletiyi moderatör değerlendirse, nasıl olur? Bu moderatöre ne kadar yük getirir? Bu iş yükü ile günlük faaliyetleri içinde başa çıkabilir mi?

Fikirlerinizi merak etmekteyim!
Başa dön
levent

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 11:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bence ileri-orta-alt yerine alt ve üst diye iki grup olmalı. üst tarafın mesajları herkes tarafından okunabilir (feyz alma mahiyetinde) alt tarafın mesajları da sadece kendi forumlarında okunabilir olmalı.

soru 1)alt gruptan üst gruba nasıl çıkılacak?
alt gruptan çıkmak isteyen arkadaş mod'lardan birine başvurur, bakın ben böyle böyle işlerle uğraşıyorum, yazdığım mesaj budur, aha web sitem, aha modelim, exe'm soruce'um bunlar der. sorulan mod keyfine göre diğerlerinden görüş alır ya da almaz, yeni arkadaşı üst kısma alır, ordaki tavır ve davranışa göre hayatına devam eder. üst kısımda ban çok daha katın ve keskin bir kural olur, laga luga yapan tak diye atılır.

soru 2)üst grubun forumlarındaki tenhalaşma nasıl çözülecek?
böyle bir sorun oluşacağı ortada, çünkü şu anki forum hareketliliğinin yarısı yeni üyelerin getirdiği dalaş dövüşten ibaret, daha bir sene önce forumda bir gün boyunca yaprak kımıldamadığı oluyordu. bunu engellemek için de üst foruma geçişi öss niteliğinde tutmamak (yani hızlı bir prosedür halinde işlemesi) ve ayrılan eski üyelere davetiye atmak gibi metodlar uygulanabilir. mesela ben şahsen, sensei,memokan ve sith'i yeniden görmek isterim (neden ayrıldıklarını bilmesem de)

genel: oy.org(umuzun) en önemli problemi üye girişinin açık olmasından istifade eden lüzumsuz kişilerin gereksiz katkıları, bunu engellemek de girişi toptan kısmak yerine sapla samanı ayıracak bir sistem kurmak.

saygılarımla,
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
vmeydaneri

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 12:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Levent:
Alıntı:
bence ileri-orta-alt yerine alt ve üst diye iki grup olmalı. üst tarafın mesajları herkes tarafından okunabilir (feyz alma mahiyetinde) alt tarafın mesajları da sadece kendi forumlarında okunabilir olmalı.

soru 1)alt gruptan üst gruba nasıl çıkılacak?
alt gruptan çıkmak isteyen arkadaş mod'lardan birine başvurur, bakın ben böyle böyle işlerle uğraşıyorum, yazdığım mesaj budur, aha web sitem, aha modelim, exe'm soruce'um bunlar der. sorulan mod keyfine göre diğerlerinden görüş alır ya da almaz, yeni arkadaşı üst kısma alır, ordaki tavır ve davranışa göre hayatına devam eder. üst kısımda ban çok daha katın ve keskin bir kural olur, laga luga yapan tak diye atılır.

-Evet bu önerini destekliyorum.

fakat tak diye atilir yerine uzaklaştırma uygulanır ve belirli süre sonunda yeniden mesaj yazabilir ama bir daha yaparsa atılır olabilir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
devreci

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 1:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mentadcım çatacak moderatör arıyorum .....

Şu an nasıl bir emniyet müdürü sınırsız suç nedeniyle çıkıp "insanlar kötü biz napalım" diyemezse , bir moderatör çıkıp sitenin berbat gidişatından dolayı "kötü insanlar var biz napalım" diyemez. Çünkü mükellefsiniz
Eğer ilgilenmeyecekseniz siteyle ilgilenecek başka moderatörler daha alınsın !
İlgilenmek dediysem kendi, beğenmediği bir formu şakadanak silmek değil, emek harcamak (bknz. deniz)

ama moderatörlere yada yeni üyelere şuç bulmak yanlış sorun şu :

"Zaten az olan oyun yapımına ilginin bitmiş olması"

Yani açacağınız yerde bu sefer büyük bir sesizlik ......
şikayet ettiğiniz insanlar her zaman vardı hatta bazıları baya küfürlüydü. Ama o zamanlar bu umutsuzluk yoktu.Millet bu iş için ter döküyordu. Eski
emekçi insanlar kalmadı yani
Başa dön
TheCotanak

MesajTarih: Sun Nov 20, 2005 1:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

devreci demiş ki:
mentadcım çatacak moderatör arıyorum .....

Şu an nasıl bir emniyet müdürü sınırsız suç nedeniyle çıkıp "insanlar kötü biz napalım" diyemezse , bir moderatör çıkıp sitenin berbat gidişatından dolayı "kötü insanlar var biz napalım" diyemez. Çünkü mükellefsiniz
Eğer ilgilenmeyecekseniz siteyle ilgilenecek başka moderatörler daha alınsın !
İlgilenmek dediysem kendi, beğenmediği bir formu şakadanak silmek değil, emek harcamak (bknz. deniz)

ama moderatörlere yada yeni üyelere şuç bulmak yanlış sorun şu :

"Zaten az olan oyun yapımına ilginin bitmiş olması"

Yani açacağınız yerde bu sefer büyük bir sesizlik ......
şikayet ettiğiniz insanlar her zaman vardı hatta bazıları baya küfürlüydü. Ama o zamanlar bu umutsuzluk yoktu.Millet bu iş için ter döküyordu. Eski
emekçi insanlar kalmadı yani

Merhaba oncelikle..
Buna ben kendi adima kisa bir cevap vermek istiyorum..

Siz bizim nelerle ugrastigimizin farkinda degilsiniz anladigim kadariyla, ya da biz pek gosteremiyoruz?

-Her gun en az 5-6 küfür siliyorum..
-Her hafta 1 uye uyarıyorum..
-Her 2-3 gunde bir aynı konudan acilan 3-4 basligi temizliyorum.
-Her konuyu takip edip, kavga cikan yerden sonrasini tespit ederek oradan itibaren mesajlari temizliyorum.
-Tasarimi bozabilen konu basliklarini duzeltiyorum.
-Yeni uyelere inatla google.com demeden 'bak forumu arastir, ne de guzel' gibi nezaketle cevap vermeye calisiyorum (ki google diyenler de tamamen hakli.. Ben de diyorum bazen o da ayrı.)
-Forumun gidisati hakkinda ne yapsak diye dusunuyorum ve ozellikle tetanoise'e bu konuda fikirlerimi aktariyorum durmadan (canini siktim onunda artik biliyorum eheh)

.. ve bunlar gibi farklı farklı durumlar. Aynı zamanda eminim ki diger moderator arkadaslarim benden daha da fazlasini yapiyorlardir.

Bunlar ve bunlar gibi minik ama onemli seyleri her gun itinayla yapiyoruz zaten. Ama siz bir sey goremiyorsaniz, bu bizim bu konudaki basarimizdir.

Bunun disinda, bazen gozden kacabilen, ya da zamanimiz olamayip da goremedigimiz seyler cikabiliyor. Bazen bilerek birakiyoruz vs.. Her seyin bir nedeni oluyor..

Herkes her durumda gunah kecisi olarak moderatorleri seciyor..
Ama ben kendi adima konusacak olursam, inanin her gun özel mesajla attiginiz ~5 civarinda küfür dolu mesajlari sizin cocuklugunuza vererek hic umursamiyorum. Sadece duzgun bir dille elestirenlere cevap veriyorum, ki o da hakli olduklari durumlarda oluyor bazen.

Bu da benim yapmam gerekendir, ve yaptiklarimdir.

Ve evet devreci, catacak moderator ariyorsun..
Bu mesaji yazmamin nedeni ise senin gibi degerli buldugum uyelerdir. Simdi bunun uzerine 'ama siz bu uyeleri de kaciriyorsunuz' gibi laflar yazma, cunku biz ne yaptigimizi iyi biliyoruz ister inan ister inanma.

Ve ben bu yaziyi nasil bu kadar uzatip ciddi ciddi yazdigima dahi inanmiyorum su an o ayri.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız