Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - obj,3ds,x,mql,lwo model itina ile oluşturulur
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

obj,3ds,x,mql,lwo model itina ile oluşturulur
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Grafik, Modelleme ve Tasarım
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
SanAndreas

Nereden: Niğde

MesajTarih: Wed Nov 02, 2005 3:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

abi yapma bırak ya olmuyor zaten 3d game studio yo ya aktardığım zaman nesneler simsiyah oluyor yapmana gerek yok gerçi yapacakmıydın bilmiyorumda
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
ozgurcocuk1987

MesajTarih: Sat Nov 05, 2005 4:43 pm    Mesaj konusu: MODEL Alıntıyla Cevap Ver

tamam yapmaya çalışırım şu sıralar çok model isteği var da uğracağım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
SanAndreas

Nereden: Niğde

MesajTarih: Sat Nov 05, 2005 6:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaş gerek yok 3d game studio yo ya attığım zaman kap kapkara oluyor gerek yok saol Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
GARYOSAVAN

Nereden: İzmir

MesajTarih: Sat Nov 05, 2005 9:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

proximity demiş ki:
Hobi olsun diye insanlara istedikleri modelleri çizmek. Bu nasıl bir motivasyondur, bu nasıl bir iyi niyettir helal olsun Razz

Abicim benim tanıdığım bu tür şeyler yapan birkaç kişi var. Hepsinin işi gücü çok sağlam. Akşamları stres atmak için 3D model çiziyorlar. Onlar için bu şekilde model çizmek resim yapmak gibi stres atmak için birebir bir olay. Hele birde modelleri oyunlarda kullanılınca daha da bir haz alıyorlar. Düşünsene senin çok iyi bir işin ve gelirin var. 3D Modellemeyide çok iyi biliyorsun ve başkalarının senin modellerine hayat vermesi için bir imkan var. Sen olsan aynı şeyi yapmaz mıydın? Ben olsam yapardım. Heleki bazı tanıdıklarım her istediğini sadece fotosuna bakarak maksimum 1 saatte çizebiliyor. Birde öyle düşün yani... Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
ozgurcocuk1987

MesajTarih: Mon Nov 07, 2005 4:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SanAndreas demiş ki:
abi yapma bırak ya olmuyor zaten 3d game studio yo ya aktardığım zaman nesneler simsiyah oluyor yapmana gerek yok gerçi yapacakmıydın bilmiyorumda

senin dediğin modeller için uğraşmaya başlamıştım kendin bilirsin son cümlene kırıldım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
halil

Nereden: istanbul

MesajTarih: Mon Nov 07, 2005 5:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eger benim böyle bir yetenegim olsa önce basitten başlayan ve kısa süren, daha sonra ise belki piyasadaki pixar in shrek , buz devri gibi animasyon filmleri kadar kaliteli olmasa da kabul görülebilecek animasyonlar hazirlamayi düşünürdüm. Sonuçta sadece bu sitede gördüğüm bazı modeller bile dudak uçuklatacak kadar güzel demek ki bu ülkede de çok iyi modelleyiciler varmış (ayrıca mesela GORA filmindeki modellere de hayran oldum -kim çizdiyse eline sağlık-). Bence biraz kendine güven, yeterince çalışma ve iyi bir organizasyon ile yapılamayacak şey yok.
Başarilar...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
draxus

MesajTarih: Mon Nov 07, 2005 7:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mesaji neden sildiğinizi anlamadim? amaç insanlarin bosubosuna emek vermesi ise eyvallah... 14 yas ortalamali bilgisiz, hayalperest gençlik ve bunlar karşısında 1-2model göstererek ego tatmin eden 1-2 harika grafiker!!! ve eyyamci adminler Very Happy .. elveda..

accountum silinsin lütfen!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Tue Nov 08, 2005 8:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben gruptaki grafiker arkadaşı (redeemer) benzer bir durum sonucu buldum.Eğer yaptığı işleri '14 yaşındaki bilgisiz hayalperest' gençliğe sergilemeseydi benim onun varlığından pek haberim olmazdı.Demek istediğim hiçbir emek boşuna değildir.

Adam yapmak ister yapar, birilerinin işine yarar veya yaramaz.Fakat senin yapacağın moral bozucu yorum kesinlikle hiçbir işe yaramaz.

ozgurcocuk1987, para kazanmak istediğini fakat Aksaray'da imkan olmadığını söylüyorsun.Elinin altında mis gibi internet var, yabancılar bir adet low poly modeli 1-20 dolar arası fiyatlara satabiliyorlar kalitesine göre.Gerçekten piyasada low poly modellere bir açlık var.İnternette işe yarar fazla low poly model bulamazsınız.Eğer para kazanmak istiyorsan ve modellerim kaliteli diyebiliyorsan bu yolu deneyebilirsin.Bu işle uğraşan büyük sitelerden biri de turbosquid.Bi bak derim.

www.turbosquid.com

Kolay gelsin
Sarper Şoher
www.geocities.com/mortiisgames
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ozgurcocuk1987

MesajTarih: Sat Nov 12, 2005 3:37 pm    Mesaj konusu: ağaç modeli Alıntıyla Cevap Ver

ağaç modeli isteyen arkadaş model tamam link:
http://rapidshare.de/files/7524729/a_a_.rar.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
ozgurcocuk1987

MesajTarih: Sat Nov 12, 2005 3:40 pm    Mesaj konusu: murat 131 Alıntıyla Cevap Ver

san sandreas bu murat 131 modeli sana ister kullan ister kullanma uv siyle texturesiyle birlikte. link:
http://rapidshare.de/files/7524822/murat_131.rar.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
ozgurcocuk1987

MesajTarih: Sat Nov 12, 2005 3:42 pm    Mesaj konusu: winrar Alıntıyla Cevap Ver

bu arada bu dosyalar için winrar lazım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Aynstaynx

Nereden: Antalya/BELEK

MesajTarih: Sat Nov 12, 2005 4:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İlgine Teşekürler
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
CrX

MesajTarih: Sat Nov 12, 2005 4:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

draxus demiş ki:
mesaji neden sildiğinizi anlamadim? amaç insanlarin bosubosuna emek vermesi ise eyvallah... 14 yas ortalamali bilgisiz, hayalperest gençlik ve bunlar karşısında 1-2model göstererek ego tatmin eden 1-2 harika grafiker!!! ve eyyamci adminler Very Happy .. elveda..

accountum silinsin lütfen!

ulan şerefsiz sen uğraşmıyorsun bari uraşan insanlarla dalga geçme.milletin elinden gelen bu sen daha iyisini yapabiliryorsan yap göster.hem bi b.k yapamazsınız hemde böle sağda solda ukala ukala konuşup yok accountum silinsin yok banlansın diye caka satarsınız.alda g.tüne sok accountunu!!!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
CrX

MesajTarih: Sat Nov 12, 2005 4:57 pm    Mesaj konusu: Re: winrar Alıntıyla Cevap Ver

ozgurcocuk1987 demiş ki:
bu arada bu dosyalar için winrar lazım

arkadaşım bu arada ellerine sağlık.inşallah bir gün kadrini kıymetini bilecek bir grup bulur hem sevdiğin işi yapar hemde bundan para kazanırsın.kolay gelsin...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
ozgurcocuk1987

MesajTarih: Sun Nov 13, 2005 1:57 pm    Mesaj konusu: tartışma Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar modeller biraz zaman alabiliyor. bana özeldende model istekleri geldiğinden gecikiyorum kusura bakmayın. ilgi göstermek istemeseydim bu başlığı açmazdım.kadrimi kıymetimi bilmeyen gruplar olduğu gibi kadrimi kıymetimi fazlasıyla bilen forum arkadaşlarım var. Razz

Crx beni savunuyorsa sadece beni değil ben bir sembolüm, tüm genç yetenekleri savunuyor.

isteklerinizi bekliyorum... Razz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Grafik, Modelleme ve Tasarım Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız