Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Herkes dinlesin
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Herkes dinlesin

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hakanfatih

Nereden: niğde

MesajTarih: Mon Oct 24, 2005 9:26 pm    Mesaj konusu: Herkes dinlesin Alıntıyla Cevap Ver

varya hepiniz yalakasınız yaptığınız oyunları kendiniz bile sevmiyorsunuz ulan zaten ben bıraktım bu oyun işini düşündem ve ticaret programıları daha iyi siz hepiniz boşa uğraşıyorsunuz nereye varabileceksiniz yaşınız olmuş 25 böye oyun yapıcam diye 30 40 bulur yaşlanana kadar oyunmu yazacaksınız sigırtanız yok garantiniz yok baba parası ile geçinmek ile oyun yapmak ile boş iş bunlar bunun yerine ticaret programları ile uğraşın daha iyi geçen visual vasicte yaptığım bir programı sanayiye ssattım 400 miilyona hemde valla bakın özel bir cd yaptım ve sattım yani bence bırakında ticaret yönüne akışın yani mario türü oyunlar çıkarıyorsunuz yani sizi anlıyorum böyle ilerleyecek ama siz yani dediğim 25 yaşlarındasınız hadi ben olsam neyse 17 yaşındayım 25 yaşına kadr neler öğrenmem ama boş bence birde yaptıkalarınızı para ile samıyorusunuz neden hiç grafik yok oyun denecek birşey yok tamam ben gidiyorum zaten bu siteden hiç umramda değil silin beni ok yani siz boşa uğraşıyorusunuz valla bakın bu sitenin sahibi yarın bir gün reklam alır kazanır gider ama siz düşünün artık Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
aarican

MesajTarih: Mon Oct 24, 2005 9:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hakanfatih fikrine ve görüşüne saygı duyarım fakat burdan anladığım kadarıyla ki sen sadece parayı düşünüyorsun burda bu işi sevenler ve hobi olarak oyun yapanlar var. Madem ticaret te ticaret diyorsun burda ne işin varç Hadi burdasın iyi guzelde niye bu yazıyı yazma gereksinimini duydun? Oyun yapmakta nedemek is yok yurt dışında kaç bin insan bu işten gelişr sağlıyor şuan Türkiye de bu sistem olmasada ilerde olacağını umud ediyorum. Burda ki insanlar çalışıp bişiler elde ediyorlar bir emek var. Sen kalkıp bu işte para yok bırakın diyorsun ve ben bu yoruma katılmıyorum. Diğer üyeleri bilmem sadece kendi düşüncelerimi söylemek istedim. Paşa paşa yap ticaret programlarını paşa paşa sat ye paralarını. Ayrıca şöyle bir yazı yazmışsın "mario türü oyunlar çıkarıyorsunuz yani sizi anlıyorum" sanırım sen bu forumu iyi gezmemişsin. Ayrıca "yaşınız olmuş 25 böye oyun yapıcam diye 30 40 bulur yaşlanana kadar oyunmu yazacaksını" arkadaşım güzel insan şuan burda herkes kendi köşesine çekilmiş oyun yapıyor olabilir fakat bu köşeye çekilmiş oyun yapan insanlar ilerde belki bir gün ekip kurarak ki öle olmakta, 6 - 10 birlikte oyun yapıyorlar. Hadi onuda geçtim burda oyun yapanlar yıllarını vermiyorlar zaman vs. sorunlar nedeni ile veren yok değil istiyen verip iyi oyunlar yapabilir örnek PUSU neyse yani sen biraz olaya abartılı yaklaşmışsın. Benim düşüncelerim bu.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Ziyaretci

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Mon Oct 24, 2005 10:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aslında böyle bünyelere cevap yetiştirmek adetim değildir, ama sanırım bugün tersten kalktım..

bu sitede takılan bir kısım canlılar, gayet iş güç sahibi, evini barkını kurmuş, koca koca adamlarla görüşüp koca koca programlar yazan, ve yazdıkları programların fiyatları yüz milyonlarla değil, yerine göre yüzbin dolarlarla ölçülen, ve bunca işinin gücünün arasında boş zamanlarında hobi olarak oyun yapan tipler. 25 lik looser lar değil.

yok mudur öyle tipler? muhakkak vardır. sonuçta sitenin kaç bin tane üyesi var. ama looser veya değil, kendi işine bakıyor.

ama bu üyelerden bir tanesi ben kimim neyim, ne kadar ederim demeden, diğer herkesin looser olduğuna karar vermiş, ve akıl öğretiyor..

ayıp, çok ayıp..

diyorum ve daha ağır konuşmadan noktalıyorum.. şimdilik.

herkese iyi oyunlar..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
TheCotanak

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Mon Oct 24, 2005 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hakanfatih; çok acaipsin.. Kesseler acımaz.
kilit
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız