Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Köy çizebilir misiniz?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Köy çizebilir misiniz?
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
paradox

Nereden: bursa

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 3:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şirket olarak toplantından sonra basın açıklaması yapmayı düşünüyomusunuz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
DataDump

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 3:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben market oyununun senaryosuna hayran kaldım (?) ve yardım etmek amacıyla bir köy çizdim. Hatta köyde yavuz bile var. Artık emeği geçenlere adımı yazarsın. Sayende meşhur oluruz.

İşte köy ve yavuz :

Başa dön
Kullanıcı profilini gör
cuneytbnd

Nereden: CMOS SENSOR

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 3:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende oyunun müzikleri hazırladım

orda bir köy var uzakta .
o köy bizim köyümüzdür
gitmesekte , kalmasakta
o köy bizim köyümüzdür.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
berk

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 4:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şakayı makayı bırakalımda bu arada oyunum için emek verecek olanlar lütfen bana söylesin.Eğer yardım edecekseniz ciddi anlamda çalışmaya başlayalım.Bu arada senaryoyu beğendiniz mi?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Gord10

Nereden: Ankara

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 4:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence insanların oyunun için emek vermelerini istiyorsan önce onlara senaryodan daha somut şeyler göstermelisin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
berk

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 4:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gord10 dediğim gibi şu anda senaryo hazır.Somut olarak neden bahsettiğini söylersen bende size o derecede bir şey sunarım.Zaten bugün yapacağımız toplantıda Market oyunumuz hakkında birçok şey belirleyeceğiz.Senaryo şimdilik böyle ama en yakın zamanda senaryonun devamınıda ekleyeceğim.Arkadaşlar Market oyunum yapıldı diyelim.Lütfen ama lütfen korsan almayın.Tek benim değil burada oyununu piyasaya sürecek olan tüm arkadaşlar için.Yani hiçbir oyunu korsan almayın.Oyunumun fiyatını bir araştırma yaparak belirleyeceğim.Bu araştırmada önceden yaptığımız toplantıda belli oldu.Herkesin bütçesine göre oyunumuzun fiyatını belirleyeceğiz.Yani oyunumu almaya cebiniz müsait edecektir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
DataDump

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 4:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Very Happy Very Happy Very Happy

Korsan oyun (senaryosu) almayın.

Ayrıca biz sana yardım edince sadece adımız emeği geçenlerde yazacak. Ama sen sonra oyunu satıp paraları çatır çatır yicen. Nasıl iş böyle bu? Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
berk

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 4:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

paranın bir kısmını vermeyeceğimi kim söyledi size.Tama anlaşılan siz yardım etmeyeceksiniz.Ne yapalım bende size çalışmalarımı gösteririm.Yardım etseydiniz sevinirdim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
huzeyfecoskun

Nereden: Ankara

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 4:48 pm    Mesaj konusu: Berk iyi dinle Alıntıyla Cevap Ver

berk misin nesin kaç gündür foruma apta aptal kate johns muş cart mış curtmuş boş boş yazı yazıyon dellendirme adamı,Olum daha neyapacağından haberin yok 3d browser dan araba bulmuş onu kullanacakmış, lan bu işleri ne sanıyonuz ??????

hiç birşey bildiğin yok bide tutmuş korsan almayın diyon,yeter yaw forumun içine ettin,sana özel bie bölüm açsınlarda ne yazacaksan git oraya yaz,seneryomu başka bişeymi artık ne olursa...

bide tutmuş yok yoplantı fiyat miyat belirliyon,la sen önce yüriceğin yolu belirle,

for (int i=0 ; i<sonsuz ; i++)
{
cout<<" YETER YA! "<<endl;
}
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
berk

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 5:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

huzeyfecoskun konuşmalarına dikkat ette konuş.Ne biçim konuşuyorsunuz siz ya.Kaç gündrü size kibar konuşun diye diye dilimde tüğ bitti.Sadece birkaç kişi var onlardan başka kibar birisi yoook.Forumu işgal mişgal ettiğim yok.Üye olduğumdan beri bana kurallarıda söyleyen yok.Söyleseniz foruma böyle şeyler eklemem.Ya siz evinize gelen misafirlerede 'koltukları işgal ediyorsun lan mı' diyorsunuz.Bu mu sizin misafirperverliğiniz.Gelen turistlere boşuna otelde yer mi kaplıyorsun diyorsunuz.Bu mudur sizin anlayışınız.Eğer bu ise evet deyin.Bende size kibar davranmayyım sizinle siz olayım.Bu mu istediğiniz.Size bir projmei açıklıyorum.Bundan mutluluk sevinç duyacağınıza eni küçümsüyor dalga geçiyorsunuz.Amacınız beni üzmekmi?Ya bu siteye geldim geleli vallahi sizlerin yüzünüzden mutsuz günler geçiriyorum vallahide billahide.Sizin bana ettiğiniz lafları düşmanım bile etmedi bana.Diğer arkadaşlar projelerini açıklıyor ne kadar iyi bir şekilde karşılıyorsunuz.Ama ben bir forum sayfası açtımmı 'boşuna yer işgal ediyorsun' diyorsunuz.Bende bir oyunumu tanıtıyorum o da tanıtıyor.Yani farkımız nedir?Sizden sadece yardım istedim ama yardım isteyende kabahat.Yardım edecek olursanız lütfen msn'de konuşalım bu konuları.Bu forumda beni hoşgörü ile karşılayacak kimse yok.Bu sözlerimden sonra inşallah banada diğer arkadaşlar gibi iyi davranmaya başlarsınız
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
berk

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 5:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Birde hiçbirşey bildiğin yok diyemezsin sen bana.Eğer sen çok akıllıysan git kim 500 milyar ister gibi programlarda yarış.Kimsenin bildiklerini küçümseyemezsin sadece bilgi verebilirsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
berk

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 5:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

birde ses için rave ejay çizim için blender(son sürümünü) kullanıyorum.Eğer sizin önerdiğin oyun motorları varsa lütfen yazınız.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
onur221

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 5:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu siteyi türkiye de oyun yapımını geliştirmek için açmışsınız ama oyun yapımından soğutuyorsunuz!Bi yardım etseniz ve ya kibarca etmiyceinizi söleseniz ölür müsünüz??

Mesela ben etmicem Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
berk

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 5:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

onur221 çok teşekkür ederim.Vallahi yemin ederimki beni çok multu ettin yardım etmemen beni üzdü ancak kibarca söylemen beni çok sevindirdi teşekkürler.Evet arkadaşlar bana yardım ederseniz sevinirim.Karınızıda alırsınız.Para ise derdiniz parayıda yollarım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Ragnor

Nereden: Bursa

MesajTarih: Sun Sep 04, 2005 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sert olacak, acılı olacak ama umarım işine yarayacak.

Şimdi ilk olarak bu senaryo berbat!!
Bir oyunun senaryosu böyle olmaz kafanda birşeyler hayal edip bunları yazmışsın gibi. Hadi diyelim senin tarzın bu ve böyle yapacaksın. Peki sen bunları nasıl oyun haline getirmeyi planlıyorsun? Oyunu neyle yapacaksın? GameMaker mı? Ne kadar kullanmasını biliyorsun da bu oyunu yapacaksın?
Sonra birde bu ounu satmayı düşünüyorsun. Yaptığın oyunun satılacak seviyede olacağınıda iddia ediyorsun ama işin programlama kısmından millete GWBASIC tavsiye edecek kadar bi habersin. Bir dergi cdsinden ya da internetten bulduğun programlarla yapılmıyor oyunlar.
Forumlara attığın bir mesaj bile düzgün değil. Hepsi gereksiz, hepsi saçma.
Daha bir işin nasıl yapılacağı konusunda hiçbir fikrin yokken o işin profesyoneli gibi davranmak niye?
Sert mi oldu? Canını mı sıktı? Olabilir, ama senin ihtiyacın olanda bu.
Büyü biraz. Birşey bilmek için önce öğrenmelisin. Önce öğren. Nasıl mı öğreneceksin? Araştırıp okuyarak. Aklına gelen herşeyi sorarak değil (bazıları böyle yapıyor).
Neyse umarım adam olursun. Olmazsa da ne halin varsa gör ama bari forumu kirletme.
Belki beni kibar olmamakla suçlayacaksın ama kibar olmamın sana faydası olmaz.
Biz burda düzgün bir ortam oluşturmak istiyorken sırf cahilliğinden ( oyun yapımının o sundan anlamıyorusun yahu!!) dolayı ortalığı saçma şeylerle dolduruyorsun. Birde ev - misafir örneği vermişsin. Evinin orta yerine s.çan ( tabir belki kaba oldu ama duruma uygun bence) misafiri ne yaparsın?
Bak derdim sen değilsin. Sadece hiçbirşey bilgimeden saçma sapan konuşuyorsun. İnsanların canını sıkıyorsun. Çünkü bu site oyun yapımı ile ilgilenen insanların buluşabildiği en düzgün ortamlardan biri. Ve bu ortama gelip düzgün birşeyler okumak istiyorlar. Sen saçmalayınca (ki bunu her 3-4 ayda bir başka biri gelerk yapıyor zaten. kmn vardı mesela efsane oldu adam, o kadar yani) insanlar dayanamıyor.
Bak git önce öğren, sonra gel. İşte o zaman göreceksin kimse sana böyle çıkışlarda bulunmayacak. Herkes elinden gelen yardımı yapacaktır. Ama karşılığında sadece sorduğun soruların, ortaya attığın konuların mantıklı, düzgün şeyler olmasını istiyorlar. Bu kadar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız