Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Beyler Pusunun satis durumu ne bilen varmi?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Beyler Pusunun satis durumu ne bilen varmi?
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Profesyonel Oyun Yapımcılığı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
DoganBir

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Sat Jul 30, 2005 10:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

madem bu konu buraya tekrar geldi. Uzun siredir merak ettiğim bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı? Yani Pusu'nun kaç adet sattığını bilen var mı? Sanırım bu noktada bizi aydınlatabilecek kişi Cem Uzunlar olacaktır. Lütfen cevap Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
gamer_umut

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 2:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben her yerde aynı şeyi söylüyorum,bu adamlar yıllarca emek vermişler bi oyun yapabilmek için oyunun bence grafikleri sesleri herşeyi güzel bi aktivasyon sorunu var o olmasaydı iyi olurdu bence pusu,türkiye şartlarında yapılabilmiş,satışa sunulmuş çok güzel bir fps oyunu.ama ne yazık ki 5000 civarında satabildiğini duymak beni çok üzüyo.Çok kar ettiklerini de sanmıyorum.ve yurtdışında sattımı onuda ÇOK MERAK EDİYORUM.arkadaşlar,evet,oyun 2 saatte bitirilebiliyo ama türkçe konuşan mafyaları öldürmek hoşunuza gitmedimi?ben oyunun 2 yıl önceki teknoloji demosunu oynarken bile ne biçim heyecanlanmıştım.sonuçta,halkımızdan bazı kişilerin pusudan gta kantır(!) falan beklememesi gerekiyo.Sonuçta onlar 2 kişi başladılar ve şuan 7 kişiler.Olumsuz eleştiri yazacaklarına desteklesinler daha iyi ederler.pusuyu destekleyin arkadaşlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
BuroX

Nereden: Hancan Games'ten

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 3:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

D&R Çok Satanlar

1. Need For Speed Underground 2 PC
2. Pusu: Uyanış PC
3. Hugo Vahşi Ada 2
4. NBA Live 2005 PC
5. Need For Speed Underground 2 PS2
6. Formula One 2005 PS2
7. The Sims 2
8. Fifa 2005 PS2
9. World of Warcraft PC
10. Hugo Vahşi Ada

Ben Hugo oyunu işine giriyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
dealen

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 3:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ahuahuaaz koptum hugo listeleri alt üst etti, tolga abi köşe oldu Razz Razz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Gord10

Nereden: Ankara

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 3:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Pusu'nun listede ikinci olmasına sevindim Smile Hugo'nun satışının bu kadar başarılı olması da bence tanıtımın çok iyi olması sayesinde. O kadar yıl televizyonda gösterildi.
Biliyorsunuz, bir oyun asıl sattıran şey o oyunun tanıtımıdır.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 5:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

boşverin pusuyu hep beraber hugo oynamaya heeeyy Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
berk

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 7:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben pusu sahibi olan 2 kişi tanıyorum Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Siz kaç kişi tanıyorsunuz?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 7:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gta kantır nedir ya?

Counter Strike tek kişi tarafından yazıldı sonra başka bir kişi tarafından da modeller değiştirildi diye biliyorum ben.Çok oynanmasının sebebi de çok çok eğlenceli olmasıdır.Bir oyunun grafikleri sesleri vesairesi oynanıştan önemli değil.Pusu oynanıştaki ufak 1-2 sorun dışında çok da zevkli bir oyun bence.Tam ısınmışken bitmesi kötü.Bir de sağa sola yuvarlanma eğilirken hareket edememe gibi sorunları olmasa süper olucak.Ayrıca Pusu FPS değildir TPS dir.Yurtdışında ise satılmadı diye biliyorum...

Herneyse 3te yeni bir oyun üzerinde çalışıyor diye duydum dergilerdeki röportajlardan.Bize beklemek düşer...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
berk

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 9:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

3tegames sahibi cem uzunlar pusu'nun seri devamı yapacağını söylemedi.Ancak okuduğum bir yerde yabancı ülkelere de ihracat yapacaklarını okudum.Böyle birşey yaparlarsa Avrupa'nın bize güveni artabilir.Oyunun baş karakteri Fatih Yıldırım'ı yönetmek nasıl bir şey siz bilirmisiniz?oyun başında elinizde bir magnum(silah türü) bir evde dolaşıyonuz.Valla arkadaşım aldığı gün 3.5 saatte bitirdi oyunu.Cem Uzunlar'dan yeni oyunlar bekliyoruz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
DoganBir

MesajTarih: Wed Aug 31, 2005 9:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Pusu sadece 5000 adet mi sattı. Ayrıca Türkiye'de böyle bir oyun çıkarıyor ve bu oyunu Türk oyuncuları 2. sıraya oturtuyor bunu başarı mı sayıyoruz. Allah aşkınayapmayın. Bir Türk olarak gidip orjinal oyun alacağım ve elimde PUSU olmadığı halde gidip başka bir oyun alacağım öyle mi? Elimdeki oyun sayısı azdır ve oyunlara para harcayan biri olmadığım halde PUSU'yu koşa koşa gidip aldım. Hatta vakit bulup doğru dürüst oynayamadım bile. Ama verdiğim para sonuna kadar helal olsun. İnşallah burda söylenen rakamdan (5000) çok çok daha fazla satmıştır.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
gamer_umut

MesajTarih: Thu Sep 01, 2005 12:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

[quote="Nomax"]gta kantır nedir ya?

kantır tek kişi tarafından yazılmış(sanırım grossman)onu biliyorum ama milletin içinde bilmeyenler var.pusudan çok şey bekliyorlar onu demeye çalışıyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Thu Sep 01, 2005 1:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gooseman....kantır değil o "Counter Strike".
Başa dön
Ziyaretci

MesajTarih: Thu Sep 01, 2005 9:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

DoganBir demiş ki:
Pusu sadece 5000 adet mi sattı. Ayrıca Türkiye'de böyle bir oyun çıkarıyor ve bu oyunu Türk oyuncuları 2. sıraya oturtuyor bunu başarı mı sayıyoruz. Allah aşkınayapmayın. Bir Türk olarak gidip orjinal oyun alacağım ve elimde PUSU olmadığı halde gidip başka bir oyun alacağım öyle mi? Elimdeki oyun sayısı azdır ve oyunlara para harcayan biri olmadığım halde PUSU'yu koşa koşa gidip aldım. Hatta vakit bulup doğru dürüst oynayamadım bile. Ama verdiğim para sonuna kadar helal olsun. İnşallah burda söylenen rakamdan (5000) çok çok daha fazla satmıştır.

sanırım sadece ++ yetmez;
*= 10 ;
falan filan işte..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Profesyonel Oyun Yapımcılığı Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız