Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - TECHSOFT
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

TECHSOFT

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
berk

MesajTarih: Fri Aug 26, 2005 11:17 am    Mesaj konusu: TECHSOFT Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar Techsoft adında bir kurduk(hancan games gibi bu arada hancan games'i başarılarından dolayı tebrik ediyorum).Şimdi size vereceğim sitede firmamız ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.Şu anda yepyeni bir aksiyon oyunu yapımındayız.Sitemize girip yorumlarınızı ve sorularınızı burada sorarsanız çok ama çok sevinirim.Şimdi KATE JOHNS adında bir oyunu yapılandırmaktayız.İlk başta konuyu yazacağız.Bu siteden de sizden alacağım yardım ile ses,görüntü vs. olayları gerçekleştireceğim.Bunlar için bana program ve programı indirebileceğim güvenilir,tam bir link verebilirmisiniz.Tekrar sizden bir şey isteyeceğim.Hani oyun yapan arkadaşlarımız oyun fotolarını siteye ekliyorya bende eklemek için ne yapabilirim.Bende gelecek aşamalarda KATE JOHNS oyunumun fotolarını ekleyeceğim.Yardım ederseniz sevinirim.Aaaa azkalsı unutuyordum.Techsoft'un resmi web sitesi berkakcasar.sitemynet.com/techsoft girerseniz ve yorumlarınızı buraya yazarsanız sevinirim.Hepinizi iyi oyun yapım aşamalaarı dilerim.İyi günler!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
BuroX

Nereden: Hancan Games'ten

MesajTarih: Fri Aug 26, 2005 11:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Övgülerin için teşekkürler.

2D Grafik işlerini Photoshop, Paint Shop Pro, PhotoImpact gibi programlarla yapabilirsin.
3D Grafik işlerini için de 3D Studio Max, Wings3D gibi programlardan faydalanabilirsin.
Ses için Goldwave programı işini görür.

Oyunun fotoğraflarını www.echo.cx adresine upload edip buraya koyabilirsin.
Başarılar dilerim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
e5games

Nereden: ANKARA ( DİKMEN )

MesajTarih: Fri Aug 26, 2005 2:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Pardon bende bir firma kurmak istiyorumda bu aralar nasıl kurdunuz bu firmayi biraz anlatabilirmisin? (Hani ozsermaye nekadar olmali, bagli olunan vergidairesi nerede olmali TM ile R arasindaki farklari falan....) Bide site guzel olmusda azcik sirkete para yatirip (risk sermayesi) bitane domain alsaydiniz bu site bana hic inandirici gelmedi ilerde zor olur sizin icin...
Son olarak hala sirketiz diyorsniz bende olemiyim www.e5games.8t.com Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Fri Aug 26, 2005 2:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende şirket kuruyom hemde "Nokta KOM" lu domainim var. ben holdingim o zaman daalın bakim Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
e5games

Nereden: ANKARA ( DİKMEN )

MesajTarih: Fri Aug 26, 2005 2:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hadi bakalim bende bikurulusu yapim sonra 4 tane daha kurup bende bi holding yapicam (bi eksim Notta Kom lu adresim yok Crying or Very sad )....
Very Happy Very Happy Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
Gord10

Nereden: Ankara

MesajTarih: Fri Aug 26, 2005 3:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben de dayımın oğluyla bir oyun stüdyosu kuracam. Oyun yapımı hakkında en ufak bir tecrübemiz yok; ama olsun, bu işte zeka ve tecrübe pek önemli değildir.
(Hadi bunu da katırlayın Smile )
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Gord10

MesajTarih: Fri Aug 26, 2005 3:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gord10 demiş ki:
(Hadi bunu da katırlayın Smile )

Şey, "Hadi bunu da hatırlayın" diyecektim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
elma33

MesajTarih: Sat Aug 27, 2005 12:11 am    Mesaj konusu: Re: TECHSOFT Alıntıyla Cevap Ver

berk demiş ki:
Arkadaşlar Techsoft adında bir kurduk

ben anlamıştım baştan sizin techsoft adıında bir kur olduğunuzu Razz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
elma33

MesajTarih: Sat Aug 27, 2005 12:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BuroX demiş ki:

adam sana kur diyo bide teşekkür ediyosun Laughing
Şimdi bize site vereceğim diyorsun.siteyi son cümlelerde veriyorsun. BUZZWORD lerden konuyu anlamak için o şimdi değil 1kaç saat sonra yani gelecek zamanoluyor Arrow
@yapımındayız : ne güzel yerdeymişsiniz (yapıyoruz)...
Way be ünlü şirket techsoft bedava tasarım + bedeava host+ bedava domain kullanıyor. negüzel şirketmiş. şirket bütçesini biraz kısın site alın ok? Surprised
@Techsoft firması ds,bilgisayar,gameboy turnuva düzenlemelerine devam etmektedir : Daha yeni açılmadınımız mı? Nasıl devam ediyorsunuz?
@Techsoft firmasının düzenlediği turnuvalar Ağustos ayında başlayacaktır: Saçma olmuyormu hem devam etmekteyiz hem düzenlediği (yani bittiği) turnuvalar ağustosta başlayacak (yani bu ay "başlayacak").
@Tarih tam belli değil ama,tarik tam olarak belli olduğunda sitemize tarihi ve sonuçlarını ekleyeceğiz. : Yaaa. bizde bitmiş turnuvalar bu ay başlayacak sanıyoduk tüh Crying or Very sad .
not : ilk site 24.08.2005 ÇARŞAMBA tarihinde açılıyor. ama devam ettikleri turnuvalar. bu ay başlayacak. ama belli değil. Laughing
firmaya bak be kendi yaptığı sıkı beta testleri yayınlayacak. Buradabazı beta testi olan ve olacak olanları yayınlayacağız : olan neleri neleri ?
Oyun dünyası büyük bir hızla çalışmalarına devam etmekte : oyun dünyası büyük hızla devam ediyo. ama insan dünyası pause verdi. uzay dünyası stop. hah dur mars dünyası gene playe geçti.
Walla doğru yeni bir bölüme alışmışken 2. bölüm piyasaya çıkıyor. ama nedense ben oyunun tüm bölümlerini tek cdde alıyorum. benim oyunlar genelde 3-4 bölüm oluyo ama 4 bölüm çok zor. valla 1i bitiremeden şifreyle ikiye geçtiğimde oluyor.
@Bu ilginç durumun sebeplerinden biri oyun firması sayısının yüksek olmasıdır.: oyun firması ne ya?oyun yapım firmasımı?oyun incelememi?. çok ilginç zaten gta san anderasda ikinci bölme geçiyom eagames fifa2006 çıkarıyo merlinin kazanında röpörtaj(röportaj) oluyor.
Bu oyun firmalarının sayılarına her yıl çoğunlukla yeni üyeler katılmaktadır : sayıya üye katılması ilginç...
Mesela bizim firmamız 28.07.2005 perşembe günü bu oyun dünyasına girdi. : firmaya bak oyun yapım dünyasına değil oyun dünyasına giriyo. elemanlarınız perşembe (Perşembe) günü oyun mu oynuyor?
günden itibaren durmaksızın çalışmaya başladı. : oyun dünyası bu durmadan oyun oynamak lazım.
Bu yoğun çalışma sürecinde toplantılar ve yepyeni projeler yapıldı. : 3 günde ne büyük projeler yaptınız. yayınladınız yenisine geçtiniz. yoksa yoksa street fighter oynama projesimi?
Projelerimizi şimdi gerçekleştirmeyeceğiz : ya bizde projeleri sizyapınca yapıldı sanmıştık. ama yapıldığını gerçekleştriemiyorsunuz ha.
Ama yakın bir zamanda turnuva düzenleyerek projelerimizi gerçekleştirmeye başlamış olacağız : doğru turnuvada çok oyun olacak oynaya oynaya projeleriniz gelişir. (oyun oynama projesi)
Sorularınızın cevapları en yakın zamanda size geri dönecektir : geri dönmek mi? Confused
ana sayfadaki ilk haber 24ünde yani site 24ünde açılıyo ama şirket 28 de kurulmuş. ama bugün ayın 27si demek şimdiden projelerinizi yapıp gerçekleştiremediniz. yepyeni projelerinizi.
site yapar şirketiniz evet daha iyi oldu eskiden bizi dövüyodu. siteyi şirketten 3 gün önce ve "insan dünyasına göre" şirketi 1 günsonra kurmanız acayip. tabi siz "oyun dünyasındasınız". haa pardon siteyi kurmaya başlamışlar. yakında install işlemi bitecek. site kurulacak. site 1 gün sonra kurulurken ayın24ünde oyun yapma planları kuruluyor. ama bence oyun yapmaya karar vermeyin b planına geçin. hayır ben buldum banane banane market adını ben buldum. osmanlı dönemi oyunu (yeni bir oyun türü yaratmışsınız tbr)... bu oyunun çizimleri konusnu çabuk bitirik ok?. sitenizde gün geçtikçe yeni projelerinizi açıklayın. ama insan dünyasında daha gün gelmedi bile Laughing
demo incelemenizde DEMOLAR
WORMS 2 DEMO İNCELEME
worms2 (yaptığın son proje ama gerçekleştrimediğiniz) onunda demosunu incelemişsiniz tbr. (burayla dalga geçmeyecem siz okuyun gülün) bu arada sen komedyen falan olsana?
kendi oyuynunuzun önincelemesini yapıyorsunuz. önincelemede yayınlama falan diyosunuz. çok komik ya girin okuyn yoksa yazmaktan elim yoruldu.incelemede de senaryo yazıyo.
way be firmanız ne güzel oyun konsolu yapmış. bende 3tegamese söyleyeyim sitesinde fifa2005i incelesin ve playstationu anlatsın. bide mynetten site alsın.(kensi ismi ile şirket sitesi)
anlamadım haberler kısmında "osmanlı dönemi ile ilgi fatih durmuşla sohpet yaptık yazıyo" e o oyunu ve marketi sen bulmamışmıydın?
http://berkakcasar.sitemynet.com/techsoft/id6.htm
oyunlarınıza ve ürünlerinize bayıldım desem?
tabi yayınladığınız aynı resimlerede http://berkakcasar.sitemynet.com/techsoft/id7.htm tabi haberlerde ilgisiz her fotoyu yazmanızada.he röpörtajı okudum ilk satırları (grup kendi içi konuşmalarını röpörtaj yapmış aman firma grupmu dedim? onlar oyun dünyasından) Bugün=0
Dün=0
Toplam=3

Adı=Belma
Soyadı=Akçaşar
Şehri=İstanbul
Nicki=Sil_baştan_yaşayacağım

Adı=Fatih
Soyadı=Durmuş
Şehri=Underworld
Nicki=Dante

Adı=Ercan
Soyadı=Orcan
Şehri=Bursa
Nicki=Link18
daha dünyada hiç bugün olmadıki?. sil_baştan_bilmemne niye aralarda _ var mynette boşluk tuşu ullanılabiliyo Wink .
Bu site üyeliği değildir.Bu sadece bir Techsoft üyeliğidir.Üye olunca size sık sık Oyun incelemeleri,Haberler,Sitedeki yeniliklerden haberdar edeceğiz.Çıkaracağımız E-Dergiyi sizlere msn yolu ile göndereceğiz.
siteye üye olununca msnden yollanacak e-dergi. mynet beleş tasarım şeyinde üyelik sistemi aşmışsınız siz olayı ya. bende üye olacak hadi üye et beni msn adresim : xxx@ddd.com. dgc eli boşlar yerine siz girip gülün ben 10dkkadır yazıyom işlerim var bye
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Gord10

MesajTarih: Sat Aug 27, 2005 1:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"Yüklerseniz yanınızda bir arkadaşınız var ise oyunun başından kalkmanız zor olacaktır.Ama yinede oyunu size öneririm."
Başa dön
Sith

MesajTarih: Mon Aug 29, 2005 7:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

elma33 demiş ki:
BuroX demiş ki:

adam sana kur diyo bide teşekkür ediyosun Laughing
Şimdi bize site vereceğim diyorsun.siteyi son cümlelerde veriyorsun. BUZZWORD lerden konuyu anlamak için o şimdi değil 1kaç saat sonra yani gelecek zamanoluyor Arrow
@yapımındayız : ne güzel yerdeymişsiniz (yapıyoruz)...
Way be ünlü şirket techsoft bedava tasarım + bedeava host+ bedava domain kullanıyor. negüzel şirketmiş. şirket bütçesini biraz kısın site alın ok? Surprised
@Techsoft firması ds,bilgisayar,gameboy turnuva düzenlemelerine devam etmektedir : Daha yeni açılmadınımız mı? Nasıl devam ediyorsunuz?
@Techsoft firmasının düzenlediği turnuvalar Ağustos ayında başlayacaktır: Saçma olmuyormu hem devam etmekteyiz hem düzenlediği (yani bittiği) turnuvalar ağustosta başlayacak (yani bu ay "başlayacak").
@Tarih tam belli değil ama,tarik tam olarak belli olduğunda sitemize tarihi ve sonuçlarını ekleyeceğiz. : Yaaa. bizde bitmiş turnuvalar bu ay başlayacak sanıyoduk tüh Crying or Very sad .
not : ilk site 24.08.2005 ÇARŞAMBA tarihinde açılıyor. ama devam ettikleri turnuvalar. bu ay başlayacak. ama belli değil. Laughing
firmaya bak be kendi yaptığı sıkı beta testleri yayınlayacak. Buradabazı beta testi olan ve olacak olanları yayınlayacağız : olan neleri neleri ?
Oyun dünyası büyük bir hızla çalışmalarına devam etmekte : oyun dünyası büyük hızla devam ediyo. ama insan dünyası pause verdi. uzay dünyası stop. hah dur mars dünyası gene playe geçti.
Walla doğru yeni bir bölüme alışmışken 2. bölüm piyasaya çıkıyor. ama nedense ben oyunun tüm bölümlerini tek cdde alıyorum. benim oyunlar genelde 3-4 bölüm oluyo ama 4 bölüm çok zor. valla 1i bitiremeden şifreyle ikiye geçtiğimde oluyor.
@Bu ilginç durumun sebeplerinden biri oyun firması sayısının yüksek olmasıdır.: oyun firması ne ya?oyun yapım firmasımı?oyun incelememi?. çok ilginç zaten gta san anderasda ikinci bölme geçiyom eagames fifa2006 çıkarıyo merlinin kazanında röpörtaj(röportaj) oluyor.
Bu oyun firmalarının sayılarına her yıl çoğunlukla yeni üyeler katılmaktadır : sayıya üye katılması ilginç...
Mesela bizim firmamız 28.07.2005 perşembe günü bu oyun dünyasına girdi. : firmaya bak oyun yapım dünyasına değil oyun dünyasına giriyo. elemanlarınız perşembe (Perşembe) günü oyun mu oynuyor?
günden itibaren durmaksızın çalışmaya başladı. : oyun dünyası bu durmadan oyun oynamak lazım.
Bu yoğun çalışma sürecinde toplantılar ve yepyeni projeler yapıldı. : 3 günde ne büyük projeler yaptınız. yayınladınız yenisine geçtiniz. yoksa yoksa street fighter oynama projesimi?
Projelerimizi şimdi gerçekleştirmeyeceğiz : ya bizde projeleri sizyapınca yapıldı sanmıştık. ama yapıldığını gerçekleştriemiyorsunuz ha.
Ama yakın bir zamanda turnuva düzenleyerek projelerimizi gerçekleştirmeye başlamış olacağız : doğru turnuvada çok oyun olacak oynaya oynaya projeleriniz gelişir. (oyun oynama projesi)
Sorularınızın cevapları en yakın zamanda size geri dönecektir : geri dönmek mi? Confused
ana sayfadaki ilk haber 24ünde yani site 24ünde açılıyo ama şirket 28 de kurulmuş. ama bugün ayın 27si demek şimdiden projelerinizi yapıp gerçekleştiremediniz. yepyeni projelerinizi.
site yapar şirketiniz evet daha iyi oldu eskiden bizi dövüyodu. siteyi şirketten 3 gün önce ve "insan dünyasına göre" şirketi 1 günsonra kurmanız acayip. tabi siz "oyun dünyasındasınız". haa pardon siteyi kurmaya başlamışlar. yakında install işlemi bitecek. site kurulacak. site 1 gün sonra kurulurken ayın24ünde oyun yapma planları kuruluyor. ama bence oyun yapmaya karar vermeyin b planına geçin. hayır ben buldum banane banane market adını ben buldum. osmanlı dönemi oyunu (yeni bir oyun türü yaratmışsınız tbr)... bu oyunun çizimleri konusnu çabuk bitirik ok?. sitenizde gün geçtikçe yeni projelerinizi açıklayın. ama insan dünyasında daha gün gelmedi bile Laughing
demo incelemenizde DEMOLAR
WORMS 2 DEMO İNCELEME
worms2 (yaptığın son proje ama gerçekleştrimediğiniz) onunda demosunu incelemişsiniz tbr. (burayla dalga geçmeyecem siz okuyun gülün) bu arada sen komedyen falan olsana?
kendi oyuynunuzun önincelemesini yapıyorsunuz. önincelemede yayınlama falan diyosunuz. çok komik ya girin okuyn yoksa yazmaktan elim yoruldu.incelemede de senaryo yazıyo.
way be firmanız ne güzel oyun konsolu yapmış. bende 3tegamese söyleyeyim sitesinde fifa2005i incelesin ve playstationu anlatsın. bide mynetten site alsın.(kensi ismi ile şirket sitesi)
anlamadım haberler kısmında "osmanlı dönemi ile ilgi fatih durmuşla sohpet yaptık yazıyo" e o oyunu ve marketi sen bulmamışmıydın?
http://berkakcasar.sitemynet.com/techsoft/id6.htm
oyunlarınıza ve ürünlerinize bayıldım desem?
tabi yayınladığınız aynı resimlerede http://berkakcasar.sitemynet.com/techsoft/id7.htm tabi haberlerde ilgisiz her fotoyu yazmanızada.he röpörtajı okudum ilk satırları (grup kendi içi konuşmalarını röpörtaj yapmış aman firma grupmu dedim? onlar oyun dünyasından) Bugün=0
Dün=0
Toplam=3

Adı=Belma
Soyadı=Akçaşar
Şehri=İstanbul
Nicki=Sil_baştan_yaşayacağım

Adı=Fatih
Soyadı=Durmuş
Şehri=Underworld
Nicki=Dante

Adı=Ercan
Soyadı=Orcan
Şehri=Bursa
Nicki=Link18
daha dünyada hiç bugün olmadıki?. sil_baştan_bilmemne niye aralarda _ var mynette boşluk tuşu ullanılabiliyo Wink .
Bu site üyeliği değildir.Bu sadece bir Techsoft üyeliğidir.Üye olunca size sık sık Oyun incelemeleri,Haberler,Sitedeki yeniliklerden haberdar edeceğiz.Çıkaracağımız E-Dergiyi sizlere msn yolu ile göndereceğiz.
siteye üye olununca msnden yollanacak e-dergi. mynet beleş tasarım şeyinde üyelik sistemi aşmışsınız siz olayı ya. bende üye olacak hadi üye et beni msn adresim : xxx@ddd.com. dgc eli boşlar yerine siz girip gülün ben 10dkkadır yazıyom işlerim var bye

bu ne evladım?!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız