Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Zombi Köpekbalıkları(2.İzmir Buluşmasının Ardından)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Zombi Köpekbalıkları(2.İzmir Buluşmasının Ardından)
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Mon Jun 06, 2005 2:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

pardon bi karışıklık oldu TheCotanak'ın başka topicte bi mesajını okurken kafa bulanıklığıyla öyle yazdım Very Happy ama bekleriz herkesi yine düzeltme yapalım : Saol Longbow Embarassed
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Spawned_c

Nereden: Kornanın dori dori ettiği yerden

MesajTarih: Mon Jun 06, 2005 3:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

18 haziran süper valla:D sınavlarım da bitiyo Laughing bu sefer de kaçırırsam dövün beni Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
TheCotanak

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Mon Jun 06, 2005 4:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İzmir Rules!
(oldu mu Very Happy )

Avatar aynı olması nedeniyle bir karışıklık olmuş olabilir.. Ama helal diyorum sizlere.
Başa dön
asyncore

Nereden: Gevrek, darı ve çiğdem yenen yerden

MesajTarih: Mon Jun 06, 2005 4:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Herkese selamlar,
İzmir'de düzenlediğimiz 2. buluşmaya gelen tepkiler oldukça memnun edici. Umarım özellikle İstanbul'da yapılacak olan zirve en az İzmir'deki kadar başarılı olur. İnternet üzerinden kurulan bu dostluk gerçek hayatta da perçinlenmiş olur. Daha da büyük temennim, bu buluşmalar vesilesiyle en azından bu başlık altında oluşan sevgi, saygı çerçevesindeki ilişki bundan sonra hep devam eder.
Internet ortamında yapılan iletişim aslında her zaman duyguları anlatmakta yetersiz olduğundan yanlış anlaşılmalara yol açtığını biliyorsunuz. Bu yüzdendir ki, alınganlık da bunun üzerine binince istemediğimiz diyaloglar ortaya çıkıyor. Umarım bundan sonra kimse birbirini yanlış anlamaz. Kalbini kırdığım kullanıcı,moderatör ve yönetici varsa özür diliyorum.
Bu yanlış anlaşılmalar ortadan kaldıran en büyük etkinliklerden biri de yüzyüze buluşmalar olduğundan, kesinlikle tavsiye edilir.
Artı en çok şu dikkatimi çekti:
Ahmet'in(KePhReNZ) dediği gibi sanki 10 yıllık dostmuşuz gibi muhabbet ettik. Evet doğru bunun sebebi de kafa yapılarının benzer olması. Kafa yapıları benzer olunca iletşim de aynı oranda kolayca kuruluyor tabi.

Bir daha ki buluşma için endişelenmeyin, artık düzenli toplanılacak. 2 haftada bir. Bora'nın (SoulOfSilent) dediği gibi 18 Haziran'da bir sonraki buluşma. Sakın kaçırıyorum diye kendiniz yiyip bitirmeyin. Aramıza ne zaman katılırsanız katılın aynı sıcaklıkta karşılanacaksınız bundan emin olun.

Hadi kalın sağlıcakla,
Serkan
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
ozangumus

Nereden: İzmir/Ankara

MesajTarih: Tue Jun 07, 2005 12:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gerçekten çok ilginç, resimleri inceledim de sanki o gün tanışmamışsınız gibi, oyun yapmak isteyen adamların kafalar da benziyor anlaşılan. Bir dahakine artık İzmir'de olduğumdan gelebileceğim ama yanımızda dizüstü falan da getirebiliriz de mi? Hazır gelmişken test ettirelim oyunları(10 Küçük Oyun). Dizüstü getirme olayını şu yüzden sordum o kadar dolanmışsınız-takılmışsınız ki sanki çalışmalar falan ikinci planda kalmış gibi, yani olmayan kızlar:) - ortamlar ilk sırada gözüküyor buradan bakıldığında. Yani parlamayalım sonra fotoğraflarda elimizde bilgisayar, öbür elde kızlar abest kaçar.
Başa dön
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Tue Jun 07, 2005 1:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

heheheh aslında bu kadar gezip resim çekme sırasında hep oyun geliştirmeden konuşuldu gibi bi durum sözkonusu "ne alaka?" dediğinizi duyar gibiyim Razz o fotolar o an "aha şurda çekelim" edasıyla çekildi. gece çekilen bütün fotolar aslında benim zorlamama geldi gibi biraz Very Happy kamerayı çaldırmayalım ama korkusuyla alsancakta dolandık eğer yok ben korkmam çalamazlar notebookumu diyosan getir tabi. bu sefer katılım çok olursa eğer bi cafe vs. yerine daha doğayla başbaşa biyere götürcem sizi Razz katılmak isteyenler bana ii-meyil veya pi-em atsınki bende sayıyı ona göre ayarlıyayım mekanı ona göre düzenliyeyim. ha unutmadan o gün tanışmamıştık zaten ondan 2 hafta önceki buluşmada tanışmıştık Very Happy ama kafa yapıları bir olunca KePhReNZ'in dediği gibi 10 yıllık arkadaşlar gibiydik
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız