Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Oyun projesi | İşgal
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Oyun projesi | İşgal

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
forix

MesajTarih: Tue May 10, 2005 2:32 pm    Mesaj konusu: Oyun projesi | İşgal Alıntıyla Cevap Ver

Herkese merhaba,

Ben ve bir arkadaşın ile yeni bir oyun projesi geliştirdik fakat elimizde yeterli birikim yok. Ben grafik, arkadaşım ise oyunun projesini yürütmekte, bizlere destekvermke istiyen tüm arkadaşlarımıza kapımız açık ve desteğe şuan çok gereksinim duyoruz. Projemizin hakkında esasında fazla bir şey demek istemiyorum ama özetlemek isterim. Oyunumuzun adı "işgal" grafik birikimlerine bağlı oyunun 3B ya da 2B şıklarına ayıracağız fakat oyunun ilk taslağını 2B olarak planlamaktayız. Bizler ile kod ve grafikte yardımcı olmak istiyenleri ve oyun hakkında daha fazla bili almak istiyenler msn' e davet ediyorum ayrıca tüm sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Msn: pro_vikki@hotmail.com

Saygılarımızla,
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
proximity

Nereden: istanbul

MesajTarih: Tue May 10, 2005 2:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kod yada programlama konusunda burada benden çok daha deneyimli ustalar var ama müzik konusunda yardımcı olabilirim.Eğer oyun için soundtrackler yada background müzikleri istersen bana mesaj atabilirsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
forix

MesajTarih: Tue May 10, 2005 3:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Üzgünüm ama oyun şuan proje halinde yani bunu aktif yapmamız hayata geçirebilmemiz için daha çok kodlamada sıkıntı çekiyoruz. İlk alt yapı eğer biter ve hayata geçirilir ise müzik için senden faydanabiliriz. Teşekürler...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
proximity

MesajTarih: Tue May 10, 2005 3:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Anladım.Ama oyunun türü yada nerede sıkıntı çektiğinizle ilgili daha spesifik bilgiler verirsen daha kolay yardımcı olunur.Mesela atıyorum modellemede sıkıntı çekiyoruz yada syntaxlerde gibi...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
forix

MesajTarih: Tue May 10, 2005 3:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Biz sadece oyunu projeledik.. Oyunu hayata geçirmek için sizlerden sdestek beklemekteyiz. Burada bizlerden daha ustalaçmış kişilerin olduğunu bilmekteyiz ve daha iyisi için daha iyi birikimli kişiler gerekmekte, ve o kişilerin burda olduğunu düşünüyoruz. Bizler yoğun bir ortamda olduğumuz için oyunu anca projeleyebildik daha iyi yerlere gelebilmek için sizlerden destek istiyoruz. Oyun şuan sanal ortama aktarılmadı yani modelleme ve ya hiç bir kod yazılmadı. Tüm oyunlar gibi 0 dan başladık. İlk kademe projelemedir ve biz oyunu kağıtlara döktük düşündük ve şuan bir türlü projelendi. 2. Adımda ise bunu sanal ortama bilgisayara aktarmak kalıyor, bizlerinde buna birimimiz yetmiyor diyeceksiniz öğrenin yapın. İşlerimiz yoğun ve gereken bazı prograların ve sayımızın az olduğundan ötürü ve.. daha iyi bir yere getirebilmek için bütük olmayı düşündük. Belkide bunun olması lazım bizler isteriz ki bu oyun olursa altında "oyunyapımı.org" imzasının olmasını bu neden ile sizlere danıştık.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
proximity

MesajTarih: Tue May 10, 2005 3:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

O zaman tam yerindesiniz. Bu sitede aradığınız yardımı bulacağınıza eminim. Bu siteden eli boş dönen çok azdır hatta yoktur belki. Burası Türkiye'deki oyun yapımcılarının buluştuğu Türkiye'nin tek sitesi.Projenizde başarılar dilerim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Autostic

Nereden: İzmir

MesajTarih: Wed May 25, 2005 1:03 pm    Mesaj konusu: Taze KaN Alıntıyla Cevap Ver

Evet, güzel, istediğiniz her türlü konuda yardımcı olabilirim. Ama projeyi daha net açıklamanız gerekli; yani oynun adı onun ne ile ilgili olduğunu anlatmıyor malesef. Açıkcası oldukça yoğunum ve projenin tam olarak ne olduğunu öğrenmek istiyorum.
Lütfen mail at: torecagriuyar@yahoo.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
cuneytbnd

Nereden: CMOS SENSOR

MesajTarih: Wed May 25, 2005 2:51 pm    Mesaj konusu: Re: Taze KaN Alıntıyla Cevap Ver

Autostic demiş ki:
Evet, güzel, istediğiniz her türlü konuda yardımcı olabilirim. Ama projeyi daha net açıklamanız gerekli; yani oynun adı onun ne ile ilgili olduğunu anlatmıyor malesef. Açıkcası oldukça yoğunum ve projenin tam olarak ne olduğunu öğrenmek istiyorum.
Lütfen mail at: torecagriuyar@yahoo.com

Autostic'e katılıyorum.
bende texture olarak yardimci olabilirim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız