Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - PUSU ile ilgili *sigh* mesaj
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

PUSU ile ilgili *sigh* mesaj
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
KePhReNZ

Nereden: İzmir

MesajTarih: Tue May 24, 2005 4:12 pm    Mesaj konusu: PUSU ile ilgili *sigh* mesaj Alıntıyla Cevap Ver

Pusu sadece tek bir PC de oynanabilir ve hep aynı PC de oynanabilir, ve hep aynı windowsta oynanabilir ( yorumsuz )

Bu mesajıda duyurular dışında biryerde yazamam sayın moderatör ustalarım, hatta bu konudaki eleştiri niteliğindeki bilgi verici mesajımın silinmesi beni üzdü. Çünkü bu oyunu yanlışlıkla başka bir makinaya kuran birisi oyun üzerindeki haklarından vazgeçmek zorunda. Hatta format atması bile yeterli.

Bu mesajı yazabileceği alan şu anda kilitli, umarım bu problem çözülebilir.

Saygılarımla,
Ahmet Bilgili
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
fikretduru

Nereden: konya

MesajTarih: Tue May 24, 2005 4:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

KePhReNZ çok sagol burası form bilgi paylaşma yeri nerdeyse rütük geçtiler herşeye tak sansür uygulanıyor arkandayım.. Cool
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
KePhReNZ

MesajTarih: Tue May 24, 2005 4:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Belki de konu sayısı azdır. Konu dışı gibi "jenerik" bir forum kilitliyken böyle bir haberin duyurular altına yazılması mantıklı bence.

Site yönetimine önerim, altforum kategorilerinin arttırılması
Başa dön
vmeydaneri

Nereden: Ankara

MesajTarih: Tue May 24, 2005 4:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iyide kardesim burasi pusunun resmi sitesi degil ki buruya gelenler genelde oyun gelistiricileri ve bunlardan zaten haberdar olan kimselere bu mesaji buruya yazman zaten sacmalik gidersin pusunun forumuna derdini soylersin..

Bu benim dusuncem ...Bunun oyun gelistirme ile alakasi yok yani attigin mesajin silinmesi veya kitlenmesi normal bence.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Tue May 24, 2005 4:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

vmeydaneri demiş ki:
iyide kardesim burasi pusunun resmi sitesi degil ki buruya gelenler genelde oyun gelistiricileri ve bunlardan zaten haberdar olan kimselere bu mesaji buruya yazman zaten sacmalik gidersin pusunun forumuna derdini soylersin..

zaten pusunun forumuna da yazdığını not düşmüş + saçmalık falan değil. ha madem saçmalık o zaman pusuyu alacakmısınız ve pusu çıktı konularıda saçmalık onlar neden açıldı? onlarda silinsin veya kilitlensin o zaman
KePhReNZ sonuna kadar arkandayım (zaten forumda neyin nasıl yürüdüğü belli değilken forumu savuncak değilim)
PS: Tartışma çıkarmayın kimseyi sallıcakta değilim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
vmeydaneri

MesajTarih: Tue May 24, 2005 4:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben onlarida dogru buldugumu soylemedim zaten ..

duzen yok zaten dogru durust onune gelen istedigi gibi kulaniyor ...

ama tepkimide belirtirim bu benim en dogal hakkim..

NOT: sallaman kimsenin umrunda degil zaten ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
karloff

MesajTarih: Tue May 24, 2005 5:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Böyle bir kopya önleme sistemini lanetliyorum. Ayrıca gerçekten de sansür ağırlaştı gibime geliyor. Kopya önleme olayına gelince... İnsanı zorla korsanlığa itiyorlar. Ben şimdi yeni aldığım ekran kartını takmadan önce pusu'yu bitirmemi mi beklemek zorundayım? Zaten iş güç çalışyoz dooru düzgün oynayamadım hala. Yeni ekran kartımızda canavar gibi oynamak varken mx440 ile sürünecez mi? bilsem kurmazdım. Ayrıca bu resmen yasal kullanıcıyı mağdur etmektir. Ve de ne pakette ne de başka bir yerde böle bir konuya ilişkin uyarı görmedim. Yıllarca sürmiceeni bilsem mahkemeye bile veririm çünkü bu tavır gerçekten çok iğrenç... Sırf bu tavır yüzünden oyunun orjinalini de almış olmanın verdiği gurula birazdan internet alemine dalıp crack mrack ne varsa bulmaya çalışacam arkadaş... Yeni ekran kartımla oynamak istiyorum ben bu oyunu... Terbiyesizler...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
mentat

MesajTarih: Tue May 24, 2005 5:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hakikaten anlamıyorum ben artık kimseyi. o mesajı ben silmedim ama silmeyi de düşündüm, sonra da amaan, bana ne, silsem de anlamaz ki, üstüne sinirimi bozar bi de üste çıkar diye düşünmüştüm.

bak sevgili mesajı silinen üye. adab-ı muhaşeret denen bazı kurallar vardır, ve bir de mantık, zeka falan da vardır. bunların her ikisinden de yoksun, burayı ilgilendirmeyen mesajlar da doğal olarak silinir. pusunun şifre mekanizması ile ilgili insanları bilgilendirmek isteyebilirsin ama şikayetin yeri burası değil. bana ne ki, git pusuoyunu.com'a at (ki atmışsın zaten) mesajını. muhattabı onlar. sinirini de git onlara kus, buranın üyeleri bu saçmasapan mızmızlanmaları çekmek zorunda mı ki. doğru düzgün pusunun korsan koruma mekanizmasını tartış, biz de katılalım. kantarın topuzunu da illa ki kaçıracam, ben eleştirmekten anca bunu anlıyorum dersen de, yolun açık olsun.

bu forumlarda konu dışının kapatılmasının sebebi de gayet biliniyor zaten..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
1988anil

MesajTarih: Tue May 24, 2005 5:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"Lisansı yedekleyip, Windows'u yeniden kurduktan ya da diske format attıktan sonra tekrar kullanabilmekle ilgili olarak, lisans işlemlerini yapan firmayla görüşmelerimiz sürüyor." cem uzunlar
Başa dön
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Tue May 24, 2005 7:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
"Lisansı yedekleyip, Windows'u yeniden kurduktan ya da diske format attıktan sonra tekrar kullanabilmekle ilgili olarak, lisans işlemlerini yapan firmayla görüşmelerimiz sürüyor." cem uzunlar

daha bişeyi kesinleştirmeden yangından mal kaçırır gibi oyunu çıkartmadan önce o işi halletmek daha mantıklı ve zekiec olurdu (madem mantık ve zekadan söz ediliyo)
Başa dön
KePhReNZ

MesajTarih: Tue May 24, 2005 8:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba,

Şu var, "Duyurular" alanının bu mesajı yazmaya uygun olmadığının farkındayım, yazabileceğim alan kitli, sadece bilgilendirmek istedim benim gibi hataya düşmemesi için, oyunu alacak arkadaşların çünkü burası OYUNYAPIMI.ORG, türk geliştiricileri için bir site, eminim çoğumuz bu eseri desteklemek için bile alabiliriz. Diğer forumda da okuyabileceğiniz üzere oyuna kusulmuş bir nefret söz konusu değildir, haklı olarak bir miktar kızdım, ilk TÜRK 3D oyunu olarak nitelendirebileceğimiz oyun "Cem UZUNLAR" arkadaşlarımızın değerli çabaları sonucu oluşturulmuş bir oyundur. Ama kopya koruma sisteminde güdülen mantıksızlık beni kızdırmıştır.

Saygılarımla,
Ahmet Bilgili
Başa dön
asyncore

Nereden: Gevrek, darı ve çiğdem yenen yerden

MesajTarih: Tue May 24, 2005 8:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mentat demiş ki:

buranın üyeleri bu saçmasapan mızmızlanmaları çekmek zorunda mı ki.

Ama düpedüz hakaret, sayın moderatör bey muhtemelen şu an yazdığım mesajı da sileceksiniz. Ancak şunu söylemeliyim ki, oyun geliştirme konusunda bir misyon üslendiğinizi düşünüyor musunuz onu da bilmiyorum ama tuttuğunuz yol doğru yol değil. Bunu söylemek için biraz gözlemci olmak yeterli üstelik. Yani sitenizden adam kaçırma konusunda bir hayli başarılı olduğunuzu söyleyebilirim. Peki böyle nereye varmaya çalışıyorsunuz?
Başa dön
ozangumus

Nereden: İzmir/Ankara

MesajTarih: Tue May 24, 2005 9:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Burasi oyun programcilarinin toplanacagi bir site, pusu-elestiricilerinin degil. Zaten pusu forumlarini cogu bu isi ciddiye alan arkadasimiz takip ediyordur eger yapilan bir hata varsa ayni hatayi yapmamak icin.
Başa dön
mentat

MesajTarih: Tue May 24, 2005 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

@asyncore: bak sevgili üye. bu site benim falan değil, bunu hiçbir zaman söylemedim, hatta aksini defalarca söyledim. ve evet, buranın günde onyüzmilyon hit alması hiç umurumda değil. daha hakaretin ne olduğu hakkında bir fikri olmayan bir insanla neyi ne düzeyde tartışmaya çalışıyorum onu kendi kendime sormam lazım aslında. hakkaten ya ne işim var benim burada ya..

misyonunuzla sizi başbaşa bırakıyorum. herkese hayatta, projelerinde başarılar..

bu kadar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
TheCotanak

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Tue May 24, 2005 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Herkes neyin ne olduğunu biliyor bu sitede zaten.
Lütfen yakınmalarımızı 'yeri' olan sitelerde, forumlarda yapalım, ki abuk subuk yerlerde sinir germeyelim.

Ne gerek vardı ki şimdi? Hayır, ben sonuna kadar bu pusu aktivasyon olayını kınıyorum, yani sana katılıyorum. Ama arkadaşım, pusunun forumu, hatta direk 3te'den, yoğurt'tan birinin maili bunun yeridir. Burası değil.

mentat'ım, canım.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız