Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - www.cepteoyna.com
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

www.cepteoyna.com

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pixerwar

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Thu May 12, 2005 3:30 pm    Mesaj konusu: www.cepteoyna.com Alıntıyla Cevap Ver

Herkese merhaba,

Çok kısa bir süre önce www.cepteoyna.com 'u hayata geçirdik. Biz Tübitak Mam'da ikamet eden bir şirketiz. LEVEL dergisinde de yayınlanmış Dark Scream (BİTEK-O Yazılım birinciliği-3D Grafik Motoru), Sky Engine (Tübitak Ödülü - 3D Grafik Motoru) gibi projelerin mimarı olan bir grup insandan oluşuyoruz. Yeni projeler, yeni bir ekip ve artık kurumsal olarak daha sağlam temellerde işe tekrar başladık. Bu süreç içinde bize kaynak yaratacak www.cepteoyna.com 'a sizlerden destek bekliyoruz. Bu siteden alacağınız her ürün büyük projelerimize maddi destek olacaktır. Ayrıca mobil oyun yapımı konusunda da ilerleyen günlerde www.cepteoyna.com üzerinden kendi oyununuzu yapmanız için olanaklar sunacağız.

Herkesin desteğini bekliyoruz. www.cepteoyna.com

Emre Gürsoy
MobilARGE Ltd. Şti.
emre.gursoy@marjinal.net
egursoy@mobilarge.net
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
deniz
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Nereden: Ankara

MesajTarih: Thu May 12, 2005 3:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sattığımız java ve symbian oyunlarını alarak bize destek olun. Biz ileride sektöre hizmet edecek büyük oyun projeleri yapacağız diyerek kendinizi insanlara sunmanız hiç hoş bir davranış değil.

Oyunyapimi.org da insanları projeleri ile görmek, projeleri ile değerlendirmek istiyoruz. Bir site açın; yaptığınız oyun motorunu (oyun motorlarını..) sergileyin. Teknolojisini bizimle paylaşın, bilgi aktarımına katılın. Böylelikle insanlar sizi tanır, projelerinize saygı duyarlar. - ki yanlış hatırlamıyorsam "Dark Scream" piyasada bir demosu olduğu zamanda oldukça dikkat çekici bir çalışma idi, ama arkasını getiremediniz.

Lütfen, insanları yanlış yönlendirmeyin. Ben bu mesajı tamamen reklam amaçlı olarak algıladım ve hiçte hoşuma gitmedi açıkçası...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ferit

Nereden: Jandarma

MesajTarih: Thu May 12, 2005 4:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Deniz'e kesinlikle katılmakla beraber dark scream ve sky engine'i görmek istiyorum ben? Nerden görebiliriz..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
pixerwar

MesajTarih: Thu May 12, 2005 4:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu yazıyı reklam olarak algılaman beni üzdü. çünkü uzun zamandır bu sektöre katkıda bulunmak ve bunun bir parçası olmak için çalışan bir ekibiz.

Bunun dışında Sky Engine teknolojisi bir çok yayın kurumunda tanıtılan ve çok ilgi gören ayrıca içinde yeni nesil oyunların kullandıkları tüm teknolojileri barındıran bir grafik motorudur. Umarım ilerleyen günlerde Sky Engine kullanan bir demoyu burada da yayınlarız.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
deniz
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: Thu May 12, 2005 4:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Üzgünüm ama mesajınızı ben kişisel olarak açık bir reklam ve yardım çağrısı aracılığı ile ürün satma çabası olarak algıladım. Bu benim mesajınıdan çıkardığım kişisel izlenimim. Size projelerinizde başarılar dilerim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tetanoise

MesajTarih: Thu May 12, 2005 4:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende açılan konuyu reklam olarak algıladığımı söyleyebilirim...
sonuçta başlığa baktığımızda bile konunun www.ceptenoyna.coma gidin! mesajını açıkça verdiği de görülüyor...
ki üşenmeyip gidip marjinal.nete, mobilarge.nete ve ceptenoyna.coma bakmış olmama rahmen beni tatmin edecek birşey bulamadığımı da açıkça belirteyim...
bende, bir video olsa bile bir showreel görmek isterim ancak sayfalarınızın çoğunun içi hala doldurulamamış ve bırakın showreel'i okuyacak 3 satır yazı, detay bulacak 5 haber yok...
eğer destek istiyorsanız bu şekilde istemeyiniz...
benim de bir OY.ORG kullanıcısı olarak dileğim-isteğim budur.
saygılar...
Başa dön
tetanoise

MesajTarih: Thu May 12, 2005 4:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dikkatli bir kullanıcının verdiğiniz mail adreslerinin sonundaki domain'lere mutlaka bakacağını unutmamanızı da nacizane tavsiye ederim Wink
Başa dön
pixerwar

MesajTarih: Thu May 12, 2005 5:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar vermiş olduğum bu izlenimden dolayı cidden çok üzüldüm. Umarım kısa zamanda bu sitelerde yeni haberlerle karşılaşır ve asıl yapmak istediğimiz şeylerin detaylarını daha net görebilirsiniz.

Herkese ilgisi ve eleştirileri için teşekkür ederim.
Başa dön
Tesla

MesajTarih: Fri May 13, 2005 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Pusu için forumda yapılanlara göre bence bu reklam konusunda haksızlık ediyorsunuz. Türk oyunlarına destek olalim deyip duruyordunuz, şimdi reklam deyip ters dönmeyin böyle.

-> pixerwar
Site açılmadı ama içeriğini az çok tahmin edebiliyorum. Ve bence bu tip oyunlar bedava olmalı. Veya çok ucuz. java'yi çok sevdigim halde cep telefonu oyunlarına gıcıgım var. Amaç sadece köntör harcatmak başka bir şey değil gibieliyor bana. Ne ruh var ne bir şey, o şirketler için ha oyun satmışsın, ha melodi farketmez. Sanırım arkadaşlar da cep telefonlarının bu huyundan rahatsız oldular. Ama yine de yurdumda gözle görülür bir ilerleme var... işte bu güzel
Bir de bu bedava konusunda takılırsan forumda yayınlanmış oyunlara bak, aralarında çok güzel oyunlar var hem kodu açık hemde bedava olanlar da var.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
pixerwar

MesajTarih: Fri May 13, 2005 9:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yorumun için teşekkür ederim. Java oyunları konusunda ülkemizde büyük bir sıkıntı var. Bütün mobil oyun sitelerinde hep aynı kalitesiz yapımlar... Biz de bu konudan rahatsızlık duyduğumuz için içeriğe önem gösterdik. Piyasada ki en kaliteli oyunların yapımcılarıyla anlaştık. Siteyi inceleyecek olursan multiplayer symbian oyunlar da mevcut. Ve hatta şu an bizimde üzerinde çalıştığımız bir oyunun teknolojisini kullanan Location Base bir oyun getirdik. Bir grup arkadaşım oyunu türkçeye çevirmekte. Bu oyuncuların çok ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bir tür. Çok yakın zamanda piyasaya süreceğiz. Ama bunun yanında Tavla, okey, pişti gibi oyunları da satmak durumundayız.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız