Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Pusu için IDEFIXE'ten ön sipariş verebilirsiniz!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Pusu için IDEFIXE'ten ön sipariş verebilirsiniz!
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
cjungie

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Thu May 05, 2005 2:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tetanoise demiş ki:
Sith demiş ki:
bağlantın yoksa, "webden patch indir" demek nasıl bir çözüm olabilir?...

Ofiste çek, CD'ye yaz, götür, kur Very Happy

Ofiste kur, oyna Smile oh mis..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
TheCotanak

MesajTarih: Thu May 05, 2005 2:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cjungie demiş ki:
tetanoise demiş ki:
Sith demiş ki:
bağlantın yoksa, "webden patch indir" demek nasıl bir çözüm olabilir?...

Ofiste çek, CD'ye yaz, götür, kur Very Happy

Ofiste kur, oyna Smile oh mis..

Ofisteki makinan oyunu kaldırmıyorsa kur, lâkin oynayama.. eve götürmek zorunda kal.. Very Happy

Netten aktivasyon olayı güzel ama görüldüğü kadarıyla üzerinde çok düşünülmemiş bir sistem 3te için.. Açıkçası çok şaşırdım. Herkesin evinde net olmadığını bilmeleri lazımdı.. Ne düşünüyorlardı ki böyle yaparken?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
deniz
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Nereden: Ankara

MesajTarih: Thu May 05, 2005 3:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Netten aktivasyon yöntemi bu aralar çok popüler olarak kullanılan bir yöntem, lakin uygulanması konusunda bence de çok vahim bir hata yapılmış. En azından web üzerinden başka bir makine kullanılarak ta aktivasyon yapılabilme olanağı olmalıydı. Yani biz yazılımı kurduktan sonra bir kod verecek (makineye özgü..) daha sonra biz internete bağlı bir makineye gidip oradan www.supersecuresoftwareprotectionfirm.com a giricez, kodu yazıp aktivasyon şifresini alıcaz... bu şifreyi pusu yu açınca bir kereliğine giricez ve evimizin rahatlığında oyunu doyasıya oynıycaz.

Örneğin benim evdeki bilgisayarda net bağlantısı yok.. hatta bilgisayarın olduğu odaya telefon hattı da yok, bilgisayarda modem bile yok.. diğer pc de bi modem var ama oda ISA ve yeni PC de ISA slotu yok!!.. Eski pc de cel466+tnt2... Şimdi ben gidip kendime bi PCI modem alıp, daha sonra bilgisayarı hoop kaldırıp salona mı götürücem.. Şu işi işten, net cafeden, arkadaştan felan (telefon ile..) yapabilseydim daha güzel olmazmıydı..

Üstelik oyunu alırken önünde arkasında yazılan uyarılara dikkat etmeyen çoğunluk eve gittiğinde oyunu çalıştıramayınca basacaktır küfürü o da ayrı.. Bide el mahkum oyunu işte kurup oynarken patrona felan yakalanma riski de var.. oy oy oy..

Yazıktır.. çok büyük bir hata..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tetanoise

MesajTarih: Thu May 05, 2005 3:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

abi bu kadar eleştiri üzerine bir şekil çaresine bakılacaktır zaten...
daha 8 gün var...bekleyelim, görelim...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ebleda

Nereden: usa

MesajTarih: Thu May 05, 2005 3:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Cok profesyonelce bir iste cok amatorce bir hata olarak gorunuyor bu. Keske oynanabilir bir demosu ciksaydi once. Mesela benim makina Doom3'un minimum gereksinimlerinin ustunde ama gelgelelim oynamak hicte zevkli olmuyor cunku tatmin edici derecede hizli degil, atlamalar yapiyor vb... Iste bu tip uyumsuzluklari demo surumlerinde insanlar gorup orjinalini alip almamaya karar veriyorlar. Sonucta makinanda calismayacak birseyi niye alasinlar ki! Tamam boyle olgulara destek olmak onemli ama herseyinde bir siniri var. Artik nasil birsey cikacagi tamamen sansa kalmis gibi gozukuyor. Tabiki bu da uzucu bir durum. Crack olayina gelince de eger offline aktivasyona izin vermezler ise crack kacinilmaz gibi gorunuyor.
Başa dön
TheCotanak

MesajTarih: Thu May 05, 2005 3:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence cdler kutularda çoktan basılmıştır.. Dağıtımı bekliyolardır.
Artık herşey nafile.
Başa dön
TheCotanak

MesajTarih: Thu May 05, 2005 3:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki (ebleda'nın dediği gibi) para verip aldığımız bir oyunu crack ile kullanmak zorunda kalacağız.. Hele hele Türkiye'de crack işi ile uğraşan Desperate, Just, Rhino gibi gruplar varken bu iş çok da zor olmayacak gibi duruyor..

Para verdiğimiz halde crack kullanmak.. ilginç bir deneyim olabilir.
(ki benim internetim var nihahahha)
Başa dön
Gord10

MesajTarih: Thu May 05, 2005 4:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

deniz demiş ki:

Üstelik oyunu alırken önünde arkasında yazılan uyarılara dikkat etmeyen çoğunluk eve gittiğinde oyunu çalıştıramayınca basacaktır küfürü o da ayrı.. Bide el mahkum oyunu işte kurup oynarken patrona felan yakalanma riski de var.. oy oy oy..
Yazıktır.. çok büyük bir hata..

+1

Bir oyunu internetten aktivite etmek yurtdışında popüler ve başarılı bir yöntem olabilir; ama Türkiye'de herkesin bilgisayarında internet imkanı olmadığı da bir gerçek. Umalım ki bu aktivasyon zorunluluğu Pusu'nun satışlarını fazla etkilemesin Sad
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
cjungie

MesajTarih: Thu May 05, 2005 6:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ve büyük ihtimal oyunu yeniden kurunca , yine aktive etmeniz gerekicek hehe...

artık bi patch çıkar, onu da ofisten çeker, evde kurar oynarsınız.

bu arada oyun piyasaya çıktıktan sonra demo çıkmasının bir sakıncası yok. bir çok oyunun (doom 3 ve hl2 de dahil) oyun çıktıktan sonra demoları geldi.
Başa dön
TheCotanak

MesajTarih: Thu May 05, 2005 8:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben şahsen 3te'nin (artık adları 3tegames değil sanırım.. sadece 3te diye biliyorum) akıllarına yatan bir şekilde bu ticari şekli uyguladıklarını sanmıyorum.. Bence piyasanın durumunu, dağıtım şekillerini, ülke şartlarını, ekonomik durumu ve diğer başarılı yapımların piyasada ve uygulamada nasıl bir yol izlediklerini araştırmışlardır ve ona göre hareket ediyorlardır..
Başa dön
ferdemoncel

Nereden: Eskişehir

MesajTarih: Thu May 05, 2005 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Genelde internetten aktivasyon ile çalışan programlar hiç bir internet bağlantınız olmasa bile kurulumu yaparken gelen şifreyi bir internet cafede yazarak karşıdan aktivasyon kodunu alabiliyorsunuz. Yani illa evde internet bağlantısı olmasına gerek yok. Eskiden delphi öğrenirken http://www.delphikitabi.com adresinden aldığım bir CD bu şekilde çalışıyordu. Baya bi . faydası olmuştu o zamanlar Wink
Başa dön
3doyun

Nereden: istanbul

MesajTarih: Fri May 06, 2005 11:33 pm    Mesaj konusu: hehe Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar selamlar Wink

Bu Oyun Eğer Int. Üzerinden Aktive Edilecekse Denildiği Gibi int. olmayanlar almiyacaktir. desperate(R) grubu dewreye girip hemen

Pusu v1.0 Crack Full - Download . Dye Bir Crack Çıkaracak.

Ne Anlamı Kaldı ? ben olsam kafam bozulur açarım c1g... .cm adresini

ordan warez e orada nasıl olsa wardır (koskoca win2003server var omu olmicak) ben gidecem oyuna 18ytL vercem + oyun çalışmıcak tozlu raflarda bırakacam onu " Cem " Valla İşin Accayip Şekiilde Zorlaşcak TAkıldıım Siteden Biri Elbet Pusu+Crack Full Versiyon unun Linkini Koyacak Sana bunu baştan söylim .
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
UzMaN

Nereden: Eskişehir

MesajTarih: Sat May 07, 2005 12:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

abi daha dereyi görmeden amma felaket senaryosu yazdık ha, cracklerini çıkardık, oyunu çalıştıramadık, ofiste patrona yakalandık. ehueh durun bakalım bir çıksın anlarız herşeyi.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız