Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Mars'ın Kılıçları: 2114
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Mars'ın Kılıçları: 2114
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Günün Resmi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
3ddreams

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 12:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GameRealist sen hatayı bitmemiş bir oyununun (ki daha yeni başlanılmış ve bitip bitmeyeceği belli değil) duyurusunu yapmakla yaptın. Oy.org kurulduğundan beri senin gibi çok oyunun duyurusu yapıldı ve o zamandan beri çoğundan ses seda yok. Onun içinde bu tepkerin gelmesi çok doğal. Artık kimsenin bu tarz duyurulara tahhamülü kalmadı. Elde tutulur birşeler yapmadan bunun duyurusunu yapmamak daha iyi olacaktır. Bu sitedeki çoğu kişinin üzerinde uğraştıkları irili ufaklı projeler var. Çoğu bu tarz tepkiler alacaklarını bildikleri için elleriindeki projelerin duyurularını yapmıyorlar. Durum bundan ibaret.

Üzeride çalıştığınız oyunda başarılar dilerim.
Kolay gelsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
huzeyfecoskun

Nereden: Ankara

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 10:59 am    Mesaj konusu: Karloff Alıntıyla Cevap Ver

karloff sorduğun soru bana gayet mantıksız geldi , bu işte yaşın hiç bir önemi yok.Bilgi derecen ileri seviyedeyse istersen 10 yaşında ol bu sektör senin bilginden faydalanır . Ayrıca Ingiltere de EA da concept art ta çalışan tanıdığım varki yaşı 18

bu işlerde bilgi derecen sana para ve iş getirir.Counter Strike i yapan adam yaptığı zaman 17 yaşındaydı keza No One Lives Forever ı yapan kişide öleydi yanılmıyorsam

herkeze iyi çalışmalar...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
3ddreams

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 1:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GameRealist özürdilerim duyuruyü bir an sen atmışın gibi aklımda kalmış. Söylediklerim Orhan Güç'ün ve oyun yapan diğer kardeşlerimin kulağına küpe olsun.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Takashi

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 2:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence konuyu kapatmalı hatta topic i kapatmalı. Zira bu vb topic lere hep aynı tepkiyi vermişimdir; yap bitir, ya da demo hazırla öyle çık meydane... İnsanların kafasını karıştırmaya, gerekli gereksiz sataşmalara mahal vermeye ve burayı takip eden pasif kullanıcıların sitenin ciddiyeti ile ilgili kuşkularını körüklemeye kimsenin hakkı yok arkadaş!

Bu bir oyun değildir, oyun olması için daha çook aşamalar katetmesi gerekir, ciddiyeti bozmayalım bir zahmet!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
GameRealist

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 3:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam Arkadaşlar;

Öncelikle Huzeyfe + 100000000000000000000 duygularımı bilginle ifade ettiğin için teşekkürler Wink

Sonra ;

Bi yere gitmesini istediğim bir mesajım var!
Kullanıcının geçmiş iletilerine bakarak soru sorulmaz.

3ddreams ;

Ha Orhan Ha ben hiç farketmez.
Bu siteye bir duyuru kısmı verilmiş ise bu kullanılmak üzeredir. Smile
Ben (biz) zaten asıl duyuruyu yapmadıkki. Asıl o zaman hata yapardık.,
Neyse. Görüşlerini paylaştığın için çok teşekkürler.

Tahashi;

Bunların tamamen senin düşüncelerin olduğunu biliyorum. Hep ufak bir ip ucu vermek iyi olur. Bunu fırtına öncesi sessizlik olarak değerlendirebilirsiniz. Bence daha fazla lafa gerek yok aksi takdirde iyi şeyler olmayacak. Okuduğunuz için teşekkürler. Saygılar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 4:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

@GameRealist:
-Bak "oyunyapimi.org" logosunun altında ne yazıyor? amatör türk oyun yapımı sitesi.Yazdığın tüm mesaj türkçe içerikli değil mi arkadaşım? Diyelim ki yabancı birisi geldi bu siteye ve mesajına baktı.Orada yazan "3d game designer" a mı bakıcak? Oyununa ingilizce destek eklersen credits kısmına yazarsın.Aksi takdirde Türkçe içerikli mesajının sonuna "3d game designer" imzasını yapıştırmak tek kelimeyle saçma ve özentice BENCE...Söylemek isteyip de söyleyemediğin şeyleri özel mesaj yoluyla iletebilirsin.Seviyeli olduğu sürece...İyi günler...
Başa dön
GameRealist

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 6:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nomax

1- Siteye gelen her Türk benim bir oyun yapımcısı olduğumu anlayabilir. Burda o yazıları başka bir amaçla yazmış olamam değil mi? Dolayısı ile alttaki o "3D Game Designer" bir yabancı baktığında mesajın içeriği hakkında bir fikir oluşmasını sağlayacaktır. Asıl amacım ise burda Sadece Türklere hitap etmemektir. Eğer ingilizcem mükemmel olsaydı mesajın bir de inglizce karşılığını yazardım. İngilizcem ancak 3D Game Designer yazmaya yetiyor maalesef. Olduğu kadarı ile idare ediyorz. Ama okul bitiminde ingilizceyi de yutacam o zaman görüşürüz!

2- Madem derdin buydu neden Türklük onurunu bu işe karıştırdın? Nedense böyle yazıları hep şu bayrak olayından sonra görmeye başladım. Buna da neyse. Söylemek istediğim şeyler bu madde ve başta belirttiğin dil konusunun geneli ile alakalı. Özel mesaj ile yolluyorum...

3- Buraya usta bir yabancı yardım için gelse burda sen oyun yaptırmayalım mı diyeceksin? (Amatör TÜRK oyun yapımı sitesi diye) BENCE öyle olacak.

4- SAYGILAR.

Melih ÜNVER
3D Game Designer
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
GameRealist

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 8:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ha bi de arkadaşlar "NOMAX" biraz yabancı dile kaçmıyor mu? Laughing Twisted Evil Laughing
Başa dön
Nomax

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Terbiyesiz özel mesajına gereken cevabı yolladım, bu konu burada kapansın.
Başa dön
Nomax

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 8:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ha bu arada Nomax çok sevdiğim bir FRP kahramanının adı.Kusura bakma ama özel isimler dilimize çevrilmiyor..
Başa dön
GameRealist

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 8:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Smile terbiyesiz mi? küfür mü etmişim? sadece biraz sert haha bunu sen hakettin. ayrıca kahramanmıdır nedir ben anlamam. neden Türkiye Turkey oluyor. Biz de onu çeviririz. her ne demekse. hakkettiğin cevabı aldın. kendine iyi bak. tekrar görüşürüz. ben gidip şu cevabı okuyum. mu haahaha
Başa dön
Nomax

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 8:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Smile
Başa dön
TheCotanak

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 9:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Aferin hepinize. Daha ne kadar 'basit'leşebilirsiniz bakalım..
Kanıtlamaya devam edin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
GameRealist

MesajTarih: Tue Apr 12, 2005 9:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ufff sıkıldım artık be
basitlik ortamın biraz yumuşaması ise evet basitleştik. Hararetli tartışmalara devammı edelim. Bir öğretmenin öğrencilerine olan tavrını anımsattın bana. Valla ben yoruldum artık. Ne derseniz deyin abi. Karışmıyom artık. Sıkıldım. Yoruldum ve de bunaldım. Ayrıca daha bi ton çizim yapmam gerekiyor. Gecenin bi vakti alla allaaa. Böyle gereksiz laflara daha fazla kulak asarak vaktimi öldüremem. İşlerimi erteleyemem. Gerçi şimdi çatlıyorum ama konuşmayacam abi. byessssssssssssssssss
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Günün Resmi Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız