Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Atölye çalışması
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Atölye çalışması
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
DoganBir

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Fri Dec 10, 2004 10:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar Oyun Yapımı Atölye Çalışmasına son 1 gün. Pazar günü geliyorsunuz di mi? Yeni Melek Festival Fuayesinde (Taksim'de www.yenimelek.com ) saat 11:30 da. Gelecek arkadaşlar bana özel den mesaj atarsa orada görüşebiliriz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
DoganBir

MesajTarih: Mon Dec 13, 2004 1:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

evet ben oradaydım ve PUSU yu gördüm. İstediğim kadar verimli miydi? diye sorarsanız eğer pek verimli değildi diyebilirim. Ama bir kaç şey de öğrendim. PUSU dan ses seda yok diyenleriniz var. Onlara da şunu söyliyeyim. PUSU nun Ocak ayı içinde demosunu göreceğiz ve 15 Şubat da çıkış tarihi olarak söylendi. Tabii ki bir aksilik olmazsa.
Oyun nasıldı diye sorarsanız. Çok iyi bir şey beklemeyin dicem. Ama bunun Türkiye'de yapılıyor olması beni gerçekten çok heyecanlandırdı. (Bu arada 2. sininde düşünülüyor olduğunu belirtim.) Bi de orda senaryo ile ilgili sakladıkları bir şey var. Söylemekten kaçınıyorlar. Çünkü oyunun sonunuda öğrenmiş olacaksınız eğer bunu biliyorsanız. (ki ben biliyorum Sad oyunun sonunu bilmek kötü bir şey onu söylim.)
Orada oy den beim gördüğüm 3ddreams vardı. Onunla haberleşip orda görüştük. Başka gelen var mıydı (vardır diye düşünüyom.) bilmiyorum. Beklediğimden fazla bir katılım vardı (belirtmeden geçmek istemedim.)
Başa dön
ferit

Nereden: Jandarma

MesajTarih: Mon Dec 13, 2004 1:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben ankarada olduğum için gelemedim gelip bakmak isterdim. dicital kameran yokmuydu iki görüntü çekip yollasaydın bize Very Happy 15 şubatta çıkçaksa iyi birini kandırıp doğum günü hediyesi olarak alırım(24sbt)

yogurt un başka bi çalısması varmıymış bu konu üzerine olcakmı yada? roportaj yapsaydın..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
DoganBir

MesajTarih: Mon Dec 13, 2004 1:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kamera ile çekim yapanlar vardı. Ne yazık ki bende kamera yok Sad . Ocak ayında dergilerde bununla ilgili incelemeler vs. olacakmış. Orda bulunanlardan bazıları benim düşünceme göre dergi editörlerindendi sanırım. Başka bir projeden bahsetmediler.
Başa dön
3ddreams

MesajTarih: Mon Dec 13, 2004 1:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eveet seminere gittik, gördük beğendik.Okumuş çocuklar. Laughing Ah keşke sizde gelebilseydiniz. Biz ordaydık ta kahetsin Cool .

Adamlar saman altında su yürütüyorlarmış. Şimdiye kadar siteden takip ettiğimize göre sesleri solukları çıkmıyordu. Gittik bir de ne görelim. Oyun bitmiş bugün yarın piyasaya çıkacakmış( düşündükleri tarih 15 Şubat). Oyun buram buram türkiye havası kokuyordu. Atmosfer güzel insan kendisini türkiyedeki arka sokaklarda dolaşıyormuş gibi hissediyor. Arabalar görmeye alıştığımız arabalardan. İnsanlar halis muhlis türk insanı. Seslendirmeler belli ki profesyonel seslendirmenler tarafından yapılmış. Çünkü bu sesler televizyondaki filmlerde duymaya alışık olduğumuz insan sesleriydi. Oyun belli bir konu üzerine bina edilmiş. Ancak konuyu oyunu oynamadan önce bilmek pek hoş olmayacağı için şimdilik bu bir devlet sırrı gibi saklanıyor. Oyunun teknolojisi şu an piyasadaki oyunlar kadar iyi. Bir oyunu oyun yapan tüm öğeler düşünülmüş ve yapılmış. Yapımda 3ds max , qradiant ve Visual C++ kullanılmış. Teknik yönden daha detayı varda uzun sürer anlatmak şimdi. Sonuçta şekil itibarı ile güzel bir oyun sabısızlıkla çıkmasını bekliyorum.

Bu arada seminere gelen kimler vardı parmak kaldırsın. Oraya sadece Ben ve DoanBir gitmiş olamayız. Görüşemedik bir türlü. neyse. Bu arada orada bir iki kişi görüntüleri kameraya çekiyordu. Mümkünse divx leyip bir servera atsınlar. Bu olayı herkezle paylaşsınlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
3ddreams

MesajTarih: Mon Dec 13, 2004 1:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benden önce davranmışınız be.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
somnium

MesajTarih: Mon Dec 13, 2004 2:25 am    Mesaj konusu: Benden bir foto Alıntıyla Cevap Ver

Başa dön
Kullanıcı profilini gör
mentat

MesajTarih: Mon Dec 13, 2004 9:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ehem, ben de ordaydım..

yoghurtun başka bir multiplayer procesi de varmış, kriz ise şimdilik askıdaymış...

fiatı güzel olacakmış, sevelim sevdirelim.. hatta ben mesela herbi kimseye bu sene dogumgünü hediyesi olarak pusu alabilirim. orcinal almayanı da dövelim mesela..

teknik olarak bug temizleme aşamasındalar, daha test/betaya geçmemişler. bana 15 şubat biraz fazla yakın geldi, sanki iyimser bir tahmin, bu kadar bekledikten sonra nisan yapsalar daha garanti ve hatasız olur gibi geldi bana ama tabe ben ne bilcem.

sonacıma, mesela cutscene'ler direk motor ile render alınmış, yani oyun arası videolar işte. bilgi olsun.

aklımda kalanlar bunlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız