7D6 Demo Party, 2-3 Aralık İstanbul!

deniz tarafından Cts, 25/11/2006 - 9:26pm tarihinde gönderildi.

Son derece başarılı biçimde gerçekleştirilen Nightshift'06 organizasyonunun ardından tr.scene in güzel insanları bu kez de 7D6 demo scene buluşması için kolları sıvadılar. Party 2 ve 3 Aralık tarihlerinde İstanbul 'da düzenlenecek. Etkinlik programına baktığımız kadarıyla; bolca oyun, yarışma (süper ödüllü!) , eğlence, gırgır ve şamata olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Party sponsorluğunu GP2X Türkiye distribütörü Smart üstleniyor, girişler ise ücretsiz. (hediyeleri de siz tahmin edin artık, yada daha iyisi aşağıdakli bağlantıları takip edin.)

İmkanınız varsa gidiniz, tanışınız, yaşayınız.

Ayrıntılı bilgi: www.7dx-party.org

Kaynak: tr.scene

Ragnor (?) tarafından Paz, 26/11/2006 - 5:16pm tarihinde gönderildi.

Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir parti. İmkanı olan herkes gelsin ve tadını çıkarsın. Hatta gelip yarışmalara katılırsanız daha da güzel (gerçi yarışmalara katılmak için illa gelmeniz gerekmiyor, mail ile de katılabilirsiniz ama siz yinede gelin).


Misafir Kullanıcı (?) tarafından Salı, 05/12/2006 - 12:16am tarihinde gönderildi.

Selamlar arkadaşlar,

7D6 partisinde sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduk. commodore.gen.tr sitesine, partinin bir kısım fotosunu ve notlarımızı yazdık. İsterseniz bir göz atın..Sizlerinde fotoları var çünkü...

http://www.commodore.gen.tr


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 2 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.